Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
osmangazi belediyesi

Bursaspor’da Enver Cenk Şahin’in İstediği Para Açıklandı!

Bursaspor’da yaprak dökümü devam ediyor. Bursaspor’dan ayrılma kararı veren Enver Cenk Şahin’in önümüzde ki sezon için yeşil beyazlı kulüpten 8 milyon TL istediği ifade edildi.

Bursaspor’da Enver Cenk Şahin’in İstediği Para Açıklandı!

Bursaspor Başkanı Recep Günay, “Rakamı 5’ten 8 milyon TL’ye çıkarttı” imalarında bulunduğu futbolcunun Enver Cenk Şahin olduğu ortaya çıktı. Bursaspor’da geçen yıl başarılı bir sezon geçiren Şahin, bu sezon kulüpte kalmak için istediği rakam ortaya çıktı.

Geçen sezon 27 maçın 26’sında ilk 11 de yer alan başarılı futbolcu, 10 defa rakip fileleri havalandırdı ve toplam 11 sarı kart gördü. Şuanda ki piyasa değeri olarak da transfer markt verilerine göre 150 bin Euro değer biçiliyor.

Enver Cenk Şahin’in Bursaspor ile sözleşme başlangıcı 8.2.2022 olarak biliniyor ve sözleşmesi de 31 Mayıs 2023 tarihinde sona erdi.

Enver Cenk Şahin Bursaspor'a veda etti
Enver Cenk Şahin Bursaspor’a veda etti

Enver Cenk Şahin, Bursaspor’a veda etti

Bursaspor’un en önemli oyuncularından biri olan Şahin, yeni kontrat için uzun bir süre beklediği öğrenildi. Bu sezon TFF 2. Lig’de transfer tahtası kapalı olarak başlayacak olan Bursaspor’da işler bir türlü rayına oturmuyor.

Recep Günay’ın başkanlık koltuğuna oturmasından sonra futbolcular arasında bir güvensizlik ortamı oluşmaya başlandı.

Hasan Ayaroğlu
Hasan Ayaroğlu

İstediği tutarın karışlanamayacağını anlayan futbolcu kulübe veda edeceği öğrenildi. Sözleşmesi sona eren Hasan Ayaroğlu ve Enver Cenk Şahin, kulübe geri dönmelerinin zor olduğunu belirterek camiaya veda ettiler.mobil casino siteleri malatya araç kiralama istanbul erotik shop restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com