Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
yalova haber

Bursaspor’dan bedelsiz giden Ali Akman Satılık!

Bursaspor altyapısından yetişen Ali Akman, profesyonel kontratı imzaladığı Frankurt ile yollarını ayırmak üzere. Genç oyuncuya takım bulunamıyor.

Bursaspor’dan bedelsiz giden Ali Akman Satılık!

Bursaspor altyapısından yetişen ve daha ilk yılında büyük başarı elde eden Ali Akman, sezon biter bitmez Frankurt ile sözleşme imzalamış ve hem Bursaspor hem de taraftar tarafından olumsuz karşılanmıştı. Yaptığı tercihi doğru görse dahi gelişimini tamamlamadan Avrupa’ya gitmek onun için son nokta oldu.

Bild’in haberine göre ise Ali Akman geçen sezon Galatasaray yerine Göztepe‘yi tercih etti.

1,73 metre boyundaki forvet oyuncusu, 2021 yılında Frankurt‘a bedelsiz transfer olmuştu. Bursaspor taraftarı da bu transferi oldukça olumsuz karşılamıştı fakat Akman bonservisi elinde olduğu için istediğini yapabiliyordu ve de yaparak Almanya yolunu tutmuştu.

Bundesliga için yeterli olmadığı anlaşılan genç yetenek ilk olarak Hollanda takımlarından lan NEC takımına son olarak da Göztepe’ye kiralanan oyuncu şimdi de Frankurt’un satılık listesinde yer alıyor.

Hollanda 1. lig ekiplerinden Vitesse ve 2. lig ekiplerinden Den Haag oyuncu ile ilgilendiği haberleri geçiyor. Frankurt ise oyuncu için 300 bin Euro‘luk bir bonservis ücreti talep ediyor.

E.Frankfurt Satışa Çıkarttı!

Şuanda 21 yaşında olan genç yetenek Ali Akman, Eintracht Frankfurt Kulübü tarafından satış listesine konulduğu öğrenildi, halen hiçbir takım ile resmî bir görüşme gerçekleşmez iken, Ali Akman’ın durumu belirsizliğini koruyor.

Peki, biz ne düşünüyoruz?

En azından 2021 yılında Bursaspor’a yetiştirme bedeli değil de, şuanda Arda Güler‘in yaptığı gibi hatırı sayılır bir kazanç sağlaması gerektiğini düşünmekteyiz. Ama Bursaspor kulübüne ihanet mi etti yoksa doğru tercihi mi yaptı bilemiyoruz ama pişmeden daha büyük adımlar atmak düşmeye sebep olabilir, bunu birçok futbolcu da gördük. Yine de Avrupa da bizi temsil eden bir futbolcunun daha iyi yerlerde olmasını isteriz.