Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
yalova haber

Bursaspor’dan Mazbata Töreni açıklaması geldi, Tören bugün yapılacak!

Bursaspor’da dün yapılan Olağanüstü Genel Kurul’da sinirlenip kurulu terk eden Recep Günay, mazbata törenine katılarak Divan Kurulu tarafından yapılacak olan evrak ve düzenlemeler sonrasında Genel Başkanlık koltuğuna oturacak.

Bursaspor’dan Mazbata Töreni açıklaması geldi, Tören bugün yapılacak!

Bursaspor‘dan Mazbata Töreni açıklaması yaptı. Neler olmuştu? 2 Temmuz tarihinde gerçekleştirdiği 58. Olağanüstü Seçimli Genel Kurul, Sütaş Timsah Park’ta 386 Genel Kurul üyesinin katılımı ile gerçekleşti. Yapılan kongre de tek aday bulunması sebebi ile oylamanın açık yapılıp yapılmaması Divan Kurulu’na sunuldu. Genel Kurul Geçici Divan Başkanı Ayhan Barışçı, kulübe tek aday olan Recep Günay ve yönetim kurulu listesinde ki isimleri tek tek okudu. Ardından yapılan açık oylama ile birlikte, Recep Günay oy çokluğu ile Bursaspor’un 31. Başkanı olarak tarihe ismini yazdırdı.

Mazbata törenine ilişkin yapılan kongre ardından açıklama yapıldı. Bursaspor Kulübü’nün tarafından yapılan açıklama ise şöyle;

“Değerli basın mensupları, Bugün yapılan Olağanüstü Seçimli Genel Kurul’da başkan seçilen Recep Günay’ın mazbata töreni, Divan Kurulu’nun yarın yapacağı evrak ve düzenlemelerden sonra yapılacaktır. Yeni yönetim kurulumuzun mazbata töreni bugün saat 18.00’da Özlüce İbrahim Yazıcı tesislerimizde yapılacaktır.

İlgimiz için teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.”