Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
yıldırım belediyesi
osmangazi belediyesi

Bursaspor’un dramı İspanya basınında!

Bursaspor’un şampiyonluktan 3’üncü lige kadar uzanan amansız dramı Avrupa basının da yer edindi.

Bursaspor’un dramı İspanya basınında!

İspanya‘nın en büyük gazetelerinden olan Sport gazetesi, 2009-10 sezonunda Süper Lig şampiyonu olan Bursaspor‘a tam sayfa ayırdı.

Geçen hafta oynana 1461 Trabzon FK mücadelesi sonucunda 3. Lig’e düşmeyi garantileyen Bursaspor, dünya kamuoyunda yer edindi.

Gazete de manşet olarak atılan başlıkta, “El drama absoluto del Bursaspor” yani “Bursaspor’un gerçek dramı” adlı başlık ile anlatıldı.

2009-10 sezonundan sonra kötü yönetimin kulübü buralara kadar getirdiğini ve yeşil beyazlı kulübün borcunun ise 1.298 milyar TL‘ye yakın borcu olduğunu vurguladı.

Ülkemiz ve takımlarının Avrupa basınında kötü durumları ve gidişatının haberleri bizleri derinden üzmeye devam ediyor. Umuyoruz ki bu son olur ve artık kısa süre içerisinden Bursaspor hak ettiği yerlerde olur.

futbol ispanya gazete

Haber ülke gündemine bomba gibi düştü. O görkemli dönem geride kaldı ve şuanda çok kötü bir sezon geçirerek 3. Lig‘e düştüğü anlatıldı.mobil casino siteleri malatya araç kiralama istanbul erotik shop restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com