Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
yalova haber

BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa’da sular ne zaman gelecek? 23-24 Haziran Bursa su kesintisi listesi!

BUSKİ su kesintisi ne zaman bitecek soruları arama motorlarında sık sık araştırılmaya başlandı. BUSK 23 – 24 Haziran günleri su kesintisi yaşanacak ilçeleri duyurdu. Su kesintileri Osmangazi, Yıldırım, Nilüfer, Mustafakemalpaşa, Karacabey ilçelerinde etkili olacak. Peki Sular ne zaman, saat kaçta gelecek, ne zaman gelecek? İşte, BUSKİ 24 – 25 Haziran Bursa su kesintileri saatleri…

BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa’da sular ne zaman gelecek? 23-24 Haziran Bursa su kesintisi listesi!

Bursa su kesintisi olan yerler yayınlandı. Buna göre BUSKİ 24 ve 25 Haziran tarihlerinde Bursa’da su kesintisi yaşanacak ilçeleri duyurdu.  Su kesintileri ise Osmangazi, Yıldırım, Nilüfer, Mustafakemalpaşa, Karacabey ilçelerinde etkili olacak. Peki Sular ne zaman, saat kaçta gelecek, ne zaman gelecek? İşte, BUSKİ 24 – 25 Haziran Bursa su kesintileri saatleri…

24 Haziran Cumartesi Bursa Su kesintisi olacak ilçeler

Güncel Bursa su kesintileri için Bursa Su Kesintisi Listesi‘ne bakarak bulunduğunuz ilçeyi seçtikten sonra bölgenizdeki BUSKİ su kesintisi hakkında net bir bilgi alabilirsiniz. Ama biz sizler için hangi ilçe de su kesileceğini tek te yazarak size net bilgiyi vereceğiz.

BUSKI Genel Müdürlüğümüz İşletmeler 1. Bölge Dairesi Başkanlığı tarafından yapılacak çalışmalar kapsamında Osmangazi İlçesi, Kayhan Mahallesi; İnönü Caddesi, Gökdere Bulvarı, Atatürk Caddesi – Yeni Cumhuriyet Caddesi arasında kalan cadde ve sokaklarda 24.06.2023 tarihinde 00:00 – 06:00 saatleri arasında su kesintisi yapılacaktır. Tedbirli olunması rica olunur.

Plan. Tar: 24/06/2023 00:00 – 24/06/2023 06:00

Kesim Zamanı: 24/06/2023 00:00

25 Haziran Bursa Su kesintisi olacak ilçeler

BUSKİ Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan verilere göre, Bursa da 25 Haziran Pazar günü için herhangi bir su kesintisi gözükmüyor.