Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
yıldırım belediyesi
osmangazi belediyesi

BUÜ Hastanesi’ne Sağlam başhekim

Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ) Hastanesi Başhekimliği’nde görev değişimi yapıldı. Hastanenin yeni Başhekimi Prof. Dr. Halil Sağlam oldu.

BUÜ Hastanesi’ne Sağlam başhekim

Hastane Başhekimlik Ofisi’nde yapılan devir teslim törenine BUÜ Rektörü Prof. Dr. Ferudun Yılmaz, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. İrfan Kırıştıoğlu, Prof. Dr. Adem Doğangün, Prof. Dr. Zekeriya Arı, akademik ve idari personel katıldı. Gerçekleştirilen tören ile eski Başhekim Prof. Dr. Rıdvan Ali, görevini Prof. Dr. Halil Sağlam’a devretti.

Törende konuşan Rektör Prof. Dr. Feridun Yılmaz, Rektör Yardımcılığı döneminde Prof. Dr. Rıdvan Ali ile son derece uyumlu bir 4 sene geride bıraktıklarını söyledi. Makamların gelip geçici olduğunu vurgulayan Prof. Dr. Feridun Yılmaz; “Esas mesele, görev süreci içerisinde hoş hatıralar biriktirmek, saygı ve sevgi çerçevesinde güzel bir çalışma dönemi yürütmektir. Bizler de Prof. Dr. Rıdvan Ali hocamızla böyle bir süreci yürüttük. Hocamız, yardımcıları ve tüm Başhekimlik personelinin özveriyle çalıştılar. Son derece başarılı bir şekilde de bayrağı devrediyorlar. Şimdi nöbeti Prof. Dr. Halil Sağlam hocamız devralıyor. Emekleri ve katkıları için Prof. Dr. Rıdvan Ali hocam ve ekibine teşekkür ediyoruz. Yeni Başhekimimiz Prof. Dr. Halil Sağlam hocamıza da görevinde üstün başarılar diliyoruz” şeklinde konuştu.

YENİ BAŞHEKİM: EGOSİSTEM DEĞİL, EKOSİSTEME GÖRE ÇALIŞACAĞIZ

BUÜ Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Halil Sağlam ise yeni dönemde çalışırken egosisteme göre değil, ekosisteme göre çalışacaklarının altını çizdi. Hastane bünyesinde çalışan, en alttan en üste kadar tüm personel ile uyumlu bir mesai ortamının oluşturulmasına gayret edeceklerini belirten Prof. Dr. Halil Sağlam, emekleri ve hayata geçirdiği çalışmalardan ötürü Prof. Dr. Rıdvan Ali ve ekibine teşekkür etti.

Başhekimlik görevini devreden Prof. Dr. Rıdvan Ali ise 4 sene içerisinde hastanedeki altyapının yenilenmesi ve yeni projelerin hayata geçirilmesi konularına ağırlık verdiklerini aktardı. Acil servisler, yoğun bakımlar ve hastanenin genel anlamda yenilenmesi için yoğun bir çaba sarf ettiklerini kaydeden söyleyen Prof. Dr. Rıdvan Ali; “Hastanemiz 7/24 yaşayan bir yer. Buraya günlük 10 bin insan girip çıkıyor. Her an iletişime açık olmak, problem çözmek ve yatırımları sürdürmek gerekiyor. Bu konuda ciddi emek verdik. Genel anlamda başarılı olduğumuza inanıyoruz. Yeni Başhekimimiz ve ekibinin bizden devraldıkları görev bayrağını çok daha iyi noktalara getireceklerine inanıyoruz. Hayırlı ve uğurlu olmasını diliyoruz” açıklamasında bulundu.

BUÜ Rektörü Prof. Dr. Feridun Yılmaz, konuşmaların ardından yeni Başhekim Prof. Dr. Halil Sağlam ve görevi devreden Prof. Dr. Rıdvan Ali’ye çiçek takdim etti.mobil casino siteleri malatya araç kiralama istanbul erotik shop restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com