Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
osmangazi belediyesi

CAKE Yeni Arayüzünü Tanıttı! Sonrası Token Yükselişe Geçti

CAKE Yeni Arayüzünü Tanıttı! Sonrası Token Yükselişe Geçti

Son zamanlar da CAKE token de gerçekleşen cüzdanlar da ki kilitlerin kalkması sebebi ile arz talep ilişkilerinin bozulması nedeni ile büyük bir düşüş gerçekleşti. CAKE artacak mı, düşecek mi? Merak konusu olmuş durumda, işte token ile ilgili tüm gelişmeler…

CAKE Yeni Arayüzünü Tanıttı! Sonrası Token Yükselişe Geçti
CAKE Yeni Arayüzünü Tanıttı! Sonrası Token Yükselişe Geçti

Son yaşanan büyük düşüşün ardından CAKE token toparlanmak için zorlu günler yaşıyor. Ekosistem bu sorunu çözmek için oldukça farklı yöntemler denemekte, rakipleri olan Uniswap token hızlı ilerleyişi CAKE tarafında büyük korkuya sebep oluyor. BNB tokenomisine girmesi ile büyük bir yükseliş beklenen Uniswap, BSCScan da token oluşturup oluşturmayacağı merak konusu olmuş durumda. Token oluşması durumunda CAKE de ki alım satım işlemlerinde düşüş muhakkak oluşacaktır.

PancakeSwap Ekibi yeni ara yüzü tanıttı

Sosyal medya platformlarında en yüksek takipçisi olan teknoloji şirketlerinden biri olan PancakeSwap, sürekli gelişen teknolojisi ve kullanıcı deneyimini ön plana çıkarmaya çalışan sistemi ile gün geçtikçe gelişmeye devam ediyor.

PancakeSwap yeni arayüzü
PancakeSwap yeni arayüzü

Kullanıcı deneyimini üst düzeye çıkarmaya çalışan ekip, oldukça güzel bir arayüz oluşturmuş durumda. Pool kategorisinde ki sistemi de baz alarak herkesin kullanımını anlaşılır şekilde güncellenmesi de açıklayıcı olduğunu gösteriyor.

Bu arayüz ile birlikte birçok yeni özellik önümüze geliyor. İşte bunlardan bazıları:

  • Daha düşük ücretler: V2’nin yeni dinamik kayma modeliyle, kullanıcılar daha derin likiditeden, daha düşük kaymadan faydalanacak ve kripto para birimleri için açılış ve kapanış pozisyonları %0,08’dir.
  • Daha fazla varlık çeşidi: V2, USDC’yi ticaret için bir marj varlığı olarak tanıtarak, USDT ile birlikte ticaret seçeneklerinizi genişletir. BNB yakında bir marj varlığı olarak eklenecek ve tüccarlar için daha fazla çok yönlülük sağlayacaktır.
  • Gelişmiş güvenlik: V2’nin ikili kehanet çözümü, konumları doğrular ve önde çalışan işlemleri engeller. Binance ve Chainlink oracle’ları tarafından desteklenen V2, tek bir pazardaki kesintilerin veya bağlantı sorunlarının neden olduğu riskleri en aza indirir.
  • Daha Güvenli Likidite Havuzları: PancakeSwap Perpetuals V2’yi finanse eden ana likidite havuzu olan ALP havuzu, havuzun risk direncini artıran ve kullanıcılarımız için daha güvenli bir ticaret ortamı sağlayan, stabil olmayan paralar da dahil olmak üzere birden fazla varlıktan oluşur.

1 CAKE Token kaç TL?

Cüzdanların açılmasından sonra büyük düşüş yaşandı ve Cake Coin kaç TL, sorusu oldukça sorulan sorulardan biri ama Cake Coin olarak anılsa da BNB ekosistemini kullandığı için token olduğunu unutmamak gerek. 1 Cake token 1,769 USDT değerinde.

Cake token 2 Haziran 2023 Grafiği        Kaynak: Binance
Cake token 2 Haziran 2023 Grafiği Kaynak: Binance

Artışların hızlandığı bugünde 1,64 USDT seviyelerinden 1,77 USDT seviyelerine kadar artış gerçekleşti. Gün içerisinde ki eğilim artış yönünde olsa dahi bir sonra ki işlemin artış mı olacak düşüş mü olacak belirsizliğini halen üzerinde taşıyor.mobil casino siteleri malatya araç kiralama istanbul erotik shop restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com