Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
yıldırım belediyesi
osmangazi belediyesi

CHP’li başkanlardan Bursaspor’a tam destek!

Bursalı Başkanlardan Bursaspor’a yakın takip! 31 Mart seçimlerinden sonra Bursaspor’ a karşı desteklerini gösteren Osmangazi ve Bursa Büyükşehir Belediye başkanları en son Manisa Büyükşehir Belediyespor karşılaşmasında yer aldılar.

CHP’li başkanlardan Bursaspor’a tam destek!

Bursaspor‘un kötü gidişatı 3’üncü lige düşmesine sebep oldu. Bursaspor maddi sıkıntılar yaşadığı bugünlerde ulu çınar Bursaspor’un yaşadığı durum uluslararası medya da da konu aldı.

Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Osmangazi Belediyesi başkanları Bursaspor kulübüne desteklerini tam açıkladı. Her iki başkan da yeşil beyazlı ekibin banka hesap numarasını paylaşarak sevenlerden destek istedi.

Son olarak Basketbol Süper Ligi 27’inci haftasında oynanan Manisa Büyükşehir Belediyespor müsabakasında başkanlarda maçı tribünlerden beraber izledi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ile birlikte Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın, CHP İl Başkanı Nihat Yeşiltaş ve Bursaspor Divan Kurulu Başkanı Galip Sakder, mücadeleyi Bursaspor İnfo Yatırım Başkanı Sezer Sezgin ile birlikte protokol tribününden izledi.mobil casino siteleri malatya araç kiralama istanbul erotik shop restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com