Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
osmangazi belediyesi

Cumhurbaşkanı Erdoğan Azerbaycan’da

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ikinci ziyaretini Azerbaycan’a gerçekleştirdi. Tören’e Sinan Oğan’da katıldı. Tören ise Bakü Gençlik Sarayında düzenlendi. Törene birçok bakan ve AK Parti’li katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Azerbaycan’da

Törene Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, MİT Başkanı İbrahim Kalın, Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Haluk Görgün, AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım ve Sinan Oğan da katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev tarafından resmi törenle karşılandı. Azerbaycan ziyaretinde Sinan Oğan da bulunuyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeniden Cumhurbaşkanı seçilmesinin ardından ziyarette bulunduğu Azerbaycan’da, Cumhurbaşkanı İlham Aliyev tarafından resmî törenle karşılandı.

Erdoğan Azerbaycan Ziyareti
Erdoğan Azerbaycan Ziyareti

İletişim Başkanlığı’ndan aktarılan habere göre Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ziyareti dolayısıyla başkent Bakü’deki Gençlik Sarayı’nda resmi tören düzenlendi. Cumhurbaşkanı Aliyev, tören alanına gelişinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı makam aracından inerken karşıladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Cumhurbaşkanı Aliyev’in tören alanındaki yerlerini almasının ardından iki ülke milli marşları çalındı.

Mevkidaşı Aliyev ile tören kıtasını denetleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, askerleri selamladı. Tören sonunda heyetlerin takdiminin ardından iki lider, baş başa görüşmeye geçti.