Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
osmangazi belediyesi

Devlet erkanı ve Recep Tayyip Erdoğan Ata’nın huzurunda

Türkiye Cumhuriyetinin 100. yılında devlet erkanı ve Cumhur Başkanı Recep Tayyip Erdoğan Atamızın huzurunda. Anıtkabir’e her sene olduğu ibi çelenk götürüldü. Türkiye yüzyılı vurgusunu yaptıktan sonra ikinci yüzyılı milletimizin yüzyılı yapacağız vurgusunu yapmayı eksik etmedi.

Devlet erkanı ve Recep Tayyip Erdoğan Ata’nın huzurunda

29 Ekim Cumhuriyet bayramının 100. yaşında devletin erkanı da Atamızın huzurundaydı. Aslanlı yollardan yürüyen ve Atatürk’ün mozolesine gelmekte olan devlet erkanı adına Cumhurbaşkanımız Erdoğan karanfilli bir çelenk bıraktı. Ardından saygı duruşu ve istiklal marşı okundu.

devlet-erkani-anitkabirde
devlet-erkani-anitkabirde

Misak-ı Milli Kulesine geçti ve Anıtkabir özel defterini imzaladı. Cumhurbaşkanımız defteri imzaladıktan sonra kısa bir konuşma da yaptı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 100. yıla ulaşabilmenin gururu ve heyecanı içerisindeyiz dedi. Ülkemizin her köşesinde kutlanan ve heyecanla beklenen bu günde herkesin 29 Ekim Cumhuriyet bayramını kutluyorum diye ekledi. Sözlerine Büyük ve güçlü Türkiye ülküsünü yüceltmeye devam edeceğiz diyerek ekledi. Cumhuriyetimizden aldığımız değerlerimizden aldığımız ilhamla Türkiye’yi yeni asra hazırlamanın gayreti içindeyiz.  Türkiye Yüzyılını hayata geçireceğiz” dedi.