Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
osmangazi belediyesi

Diyarbakır cezaevi kültür ve hafıza müzesi oluyor

Diyarbakır’ın yaşam merkezinde yeni bir dönem başlıyor. Diyarbakır’a ait birçok güzellik müzede toplanıyor. Açıklama yapan Ak parti Merkez ve karar kurulu başkanı bu konuda bilgiler verdi.

Diyarbakır cezaevi kültür ve hafıza müzesi oluyor

Netanyahu hükümetinin ve Filistin’in temel hak ve özgürlüklerinin garanti altına alınması ve belirli anlaşmalar yapılması Filistin halkı için önem arz ediyor. Diyarbakır ceza ve kültür müzesi yapılacağını da açıkladı.

Diyarbakır Cezaevi Kültür ve Hafiza Müzesi
Diyarbakır Cezaevi Kültür ve Hafiza Müzesi

Dünya örgütlenebilir olmaktan çıktı

Miroğlu konuşmasına Malesef öyle bir dünya ki çok kaotik ve gerçekten öngörülebilir olmaktan çıkan bir dünya var diye sözlerine ekledi. Sözlerinin devamında ise Cezayir yaşanmaz diyorduk fakat şuanki zulüm her türlü zulmün üstüne geçmiş durumda.

‘FİLİSTİN’DE İNSANLAR KATLEDİLİYOR

Gazze’de ölenleri rahmetle andıklarını belirten Miroğlu, “Şuna da çok üzülüyoruz: Sadece rahmetle anarak geçen bu huzursuzluk dönemi bizi maalesef mutlu etmiyor. Yani hepimizin içinden ‘Gazze’de ölen çocuklar için neler yapabiliriz?’ sorusu geçiyor içimizden. Uyanıyoruz ve 1-2 tweet atıyoruz, haberlere bakıyoruz, bazılarımız belki gözyaşı döküyor, bazılarımız ağlıyor, bazılarımız namaz kılıyor ve dua ediyor. Ama maalesef hayatın kendisi bu güzel geleneklere göre yürümüyor. Çünkü Filistin’de insanlar katledilmeye devam ediliyor” İfadelerini kullandı.mobil casino siteleri malatya araç kiralama istanbul erotik shop restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com