Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
osmangazi belediyesi

Dumlupınar’da TÖMER öğrencileri mezun oldu

Dumlupınar’da TÖMER öğrencileri mezun oldu

Dumlupınar’da TÖMER öğrencileri mezun oldu tüm detaylar haberimizin devamında…

Dumlupınar'da TÖMER öğrencileri mezun oldu

Kütahya Belediye Başkan Vekili Abdullah Damcı, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Türkçe Öğrenim Araştırma ve Uygulama Merkezi (TÖMER) öğrencilerinin mezuniyet törenine katıldı.

KÜTAHYA (İGFA) –  Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Türkçe Öğrenim Araştırma ve Uygulama Merkezi (TÖMER) öğrencileri, kampüs içerisinde yer alan Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen törenle mezun oldu.

Yabancı öğrencilerin mezuniyet heyecanına ortak olan Belediye Başkan Vekili Abdullah Damcı, TÖMER birimine ve birimde görevli değerli akademisyenlere teşekkür etti.

Kütahya Belediyesi-Dumlupınar Üniversitesi iş birliği devam edeceğine vurgu yapan Damcı, “Çünkü senelar önce ben de bu üniversiteden mezun oldum. Dolayısıyla bir kan bağımız var. İnşallah bu bağımız memleketimiz için devam edecek. Mezuniyetinizin hayırlı olmasını diliyorum. Bundan sonraki yaşamlarınızda da başarılar diliyorum” dedi.

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Türkçe Öğrenim Araştırma ve Uygulama Merkezi (TÖMER) öğrencileri, yapılan konuşmaların ardından kendi ülkelerine özgü dansları ve şarkıları sergiledi.

Öğrencilerin gösterilerinin akabinde tören, mezun olan öğrencilere belgelerinin sunulmasıyla sona erdi.

Kaynak: IFGAmobil casino siteleri malatya araç kiralama istanbul erotik shop restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com