Ana Sayfa ADS Coin Madenciliği İçin En İyi Firmalar Hangileri 

Coin Madenciliği İçin En İyi Firmalar Hangileri 

2330
0
Paylaş
Kripto para almak ya da satmak yerine, madencilik yapmak istiyorsanız eğer, Türkiye şartları ile bu işin neredeyse imkansız olduğunu bilmeniz gerekiyor. Bitcoin madenciliği yapacaklar için ilk olarak yurt dışında bulunan ve bu işe uygun olan firmaları tercih etmeleri daha iyi olacaktır. Bununla ilgili yaptığımız incelemeler neticesinde Dolce Mining bu konuda fiyat / performans açısından en iyisini sunuyor. Madencilik yapmanın böylelikle daha kolay ve daha uygun maliyetlere geldiğini de söyleyelim. Bunu daha detaylı açıklamak için Bitcoin Türkiye sitelerinden madencilik hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca şunu da söyleyelim ki, madencilik iyi bir bilgisayar ve yüksek kullanımlı elektrik ile mümkün olacaktır.

Cloud Mining Neden Avantajlı ?

Çünkü ev ortamında ya da Türkiye’de bu işi yapmanız demek, en amiyane tabir ile ayda 2 bin liralık elektrik yakıp, karşılığında 1500 liralık coin kazanmanızı sağlar. Yıllık bazda 6 bin lira zararınız olur. Ama cloud mining de kiralayacağınız makinenin durumunu analiz ederek, kar ve avantajlarını direk görebiliyorsunuz. Örneğin Dolce Mining şirketinden kiralayacağınız bir cihaza aylık 100 dolar ödüyorsanız, bu madenciliğini yaptığınız coine oranla en az %20 fazlasını kazanmanıza imkan sunar. Ayrıca coinlerin de yükseleceğini baz alırsak eğer, sadece cihazın karı ile yıllık 2400 dolar kar elde ederken, coinin bu süreçte yükselmesi durumunda, kazancınızı 2 veya 3’e katlayabilirsiniz.

Dolce Mining Ucuz Cloud Mining Adresi

Tüm bilgisayarların sadece Bitcoin madenciliği için hazırlanmış olması zaten başlı başına bir avantaj. Üstelik elektrik kesintisi olmadan, ortamın sıcaklığı ile uğraşmadan 7/24 aynı oranda kazabiliyorsunuz. Tabii ki bitcoin yerine alt coinlerin daha avantajlı olduğunu da kısmen söyleyebiliriz. Kripto paralar üzerine madencilik yapmak için Bitcoin Türkiye sitelerinden de detaylı olarak bilgi alabilirsiniz. Örneğin kiralamak istediğiniz makinenin değerlerini vererek, size net fikir vermelerini de sağlayabilirsiniz. Ayrıca bunun için uygun sitelerde bulunuyor ve bu sitelerden de direk kar / fiyat incelemesini yapabilirsiniz.

Cloud Coin Madenciliği İle Kazanmak

Bitcoin çok yaygın olsa da altcoinlerin de daha fazla coin veriyor olması nedeni ile kazandırıyor. Dolce Mining cihazları da buna uygun olduğu için artık madencilik yapmak daha kolay ve kazançlı bir hale geliyor. Madenciliğe karar verdiyseniz eğer, hemen aşağıda ki linki tıklayabilirsiniz.

Madenciliğe Hemen Başlamak İçin Tıklayın: http://dolcemining.com/app/register.php?ref=57937

Paylaş