Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
osmangazi belediyesi

Ekşi Sözlük Yeni Sitesi de Kapatıldı!

Ekşi sözlük kapatıldı mı? Siteye neden girilmiyor? İşte tüm detaylar… Ekşi Sözlük yine kapatıldı. Eski domain BTK tarafından engellenince eksisozluk2023.com alan adına geçen sosyal platform artık erişime kapatıldı. Alınan bilgiye göre eksisozluk2023.com, 13/05/2023 tarihli ve 2023/4391 d. iş sayılı Ankara 6. sulh ceza hakimliği kararıyla erişime engellenmiştir. Şeklinde bilgi paylaşıldı.

Ekşi Sözlük Yeni Sitesi de Kapatıldı!

Ekşi Sözlük yönetimi hızlı bir şekilde DNS güncellemesi yaparak siteyi bu sefer de “Ekşi Sözlük 42” alan adına taşıdılar. Seçime saatler kala kapatılan Ekşi Sözlük yeni domaini ile tekrar açıldı.

NE OLMUŞTU?

Ekşi Sözlük, “milli güvenlik ve kamu düzeninin korunması gerekçesiyle” Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından erişime kapatılmıştı. Ama kısa süre de ikinci kez kapatılan platform yeni isimle açılması birçok kesim tarafından hem olumlu hem olumsuz tepkiler aldığını da söyleyebiliriz. Yeni açılan site kapatılıp kapatılmayacağı hakkında bilgimiz yok fakat ilerleyen zaman da yeni gelişmeleri sizlere duyuracağız.