Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
osmangazi belediyesi

ERDOĞAN NEDEN İSTENMİYOR?

ERDOĞAN NEDEN İSTENMİYOR?

Erdoğan ABD emperyalizmi tarafından istenmemesinin en büyük nedenleri: AKP belki 2000’li yılların başında ABD tarafından desteklenmiş olabilir fakat gelinen nokta o ki o zaman ki şartlarda Anadolu tabiriyle ayıya dayı denmesi köprüyü geçene kadar ağam paşam denmesinden başka bir şey değil çünkü ABD emperyalizmi Erdoğan‘ı iktidardan indirmek için elinden geleni yapmakta demek ki Erdoğan ABD emperyalizminin kuyruğuna fena bir şekilde basıyor. Şimdi bakalım emperyalistler Erdoğan’ı neden sevmiyor.

ERDOĞAN NEDEN İSTENMİYOR?
ERDOĞAN NEDEN İSTENMİYOR?

1. Erdoğan 21 yıllık iktidar yorgunluğu olmasına rağmen 2000’li yıllardan günümüze kadar eksiksiz bir şekilde milletin desteğini sürdürmüş 21 yılda hiç seçim kaybetmemiş milleti tarafından en çok sevilen karizmatik bir lider emperyalist devletler milleti tarafından sevilen lider istemez.

2. Şuan itibariyle 8 partinin desteklediği millet ittifakına karşı sevenlerinin Erdoğan’a göstermiş olduğu teveccühle (bu arada cumhur ittifakı bileşenlerinin etkisi olduğunu düşünmüyorum daha fazla oy almıştır. Erdoğan bundan dolayı emperyalist devletlerin istemediği liderdir.

3. ABD emperyalizmi vatanın bölünmez bütünlüğü ve ülke çıkarlarını emperyalizmin çıkarlarından üstün tutan lider istemez.

4. ABD emperyalizmi kendi savunma sanayiini kuran kendi silahını üreten başkasına el açmayan lideri sevmez.

5. ABD emperyalizmi dünyada ses getirecek büyüklükte İHA yapan bir lider istemez

6. ABD emperyalizmi engelleyecek lider istemez.

7. ABD emperyalizmi Türkiye’nin kuzeyinde terör devleti kurulmasına izin vermeyen lider istemez.

8. ABD emperyalizmi milli üretim seferberliği yapan her yerde OSB kuran lider istemez.

9. ABD emperyalizmi Akdenizde doğalgaz ve petrol arayan mavi vatanı savunan lider istemez.

10. ABD emperyalizmi Avrasya da soydaşlırına dünyanın dört bir yanında dindaşlarına yönelen lider istemez.

11. ABD emperyalizmi Libya’da asker bulunduran lider istemez. kısacası ABD emperyalizmi sözünü dinlemeyen tekerine çomak sokan Erdoğanı istemez. peki kimi ister Türkiyeyi bölünmeye götürebilecek kapasiteye sahip millet ittifakı bileşenlerini ister . abd den icazet alan Kemal Kılıçdaroğlu ister ingiltereden icazet alan Ali Babacan’ı ister vesselam