Ana Sayfa Asayiş Babası tek bıraktı annesi ölü buldu

Babası tek bıraktı annesi ölü buldu

1470
0
Paylaş

Giresun ilinde Bulancak ilçesinde yaşanan bu olayda 6 yaşındaki küçük kız çocuğu annesi tarafından çamaşır makinesi içerisinde cansız halde bulundu.

Kardeşi Buldu

Ecrin adındaki küçük kız henüz 6 yaşında olup kreşe gitmekteydi ancak babasının ihmalkarliği nedeniyle hayatını kaybeden küçük kız annesi gelene kadar hayatta kalamadı. Yiğit K. adındaki babası küçük kızı kreşten aldıktan sonra Acısu Mahallesi  içerisinde olan evlerine gittiler ve kızı eve bıraktıktan sonra işe dönen baba kızı evde sorumsuzca tek başına bıraktı ve gitti. Kısa bir süre sonra da eve gelen anne Sevcan K.  ilk olarak kızının evde olmadığını fark etti ki evde olması gereken kızı evde olmayınca hemen telaşa kapılan kadın kızını aramaya devam etti ancak kızını bulamadı. Daha sonrasında okuldan gelen küçük kızın kardeşi olan Hüseyin K. ise kız kardeşini çamaşır makinesi içinde buldu ve oradan çıkarttı.

Ölüm sebebi belirlenecek

Sevda  K. hemen acile haber verse de küçük kız çoktan hayatını kaybetmişti. Küçük kızın oyun amaçlı oraya girdiği ve geri çıkamayınca da nefessiz kalarak öldüğü tahmin ediliyor. Ancak küçük kızın cenazesi ilk olarak Bulancak Devlet Hastanesi morguna gönderildi oradan da Trabzon Adli Tıp Kurumuna gönderilecek olan genç kız burada yapılan inceleme sonrasında ölüm sebebi belirlenecek.

Paylaş