Ana Sayfa Asayiş Bir kadın cinayeti daha

Bir kadın cinayeti daha

1456
0
Paylaş

Son zamanlarda artan kadın cinayetine bir tane daha eklendi. İstanbul ilinde yaşanan bu olayda Arnavutköy ilçesinde gerçekleşti. Kadının nerede öldürüldüğü bilinmiyor ancak ölü olarak bulunduğu nokta Arnavutköy oldu.

Vatandaşlar ihbar etti

Yolun kenarına atılıp kaçılmamış cinayet işlendikten sonra kolayca fark edilmeyecek şekilde gömüldü. Vatandaşlar tarafından gelen ihbar üzerine ekipler hemen harekete geçti bahsedilen noktada   Arnavutköy İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri hemen  bölgeyi çevreledi. Çevrelenen bölgede olay yeri ekipleri bekleniyor. Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ve Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ekipleri gelince de hemen olay yeri incelenmeye başlandı.

Ekipler inceliyor

İncelemeler başladı ve henüz durum hakkında ekstra bilgi verilmedi. Şu ana dek sadece ölen bir kadın olduğu ve olayın cinayet olduğu söyleniyor. Ceset olay yerinde incelendikten sonra kesin ölüm sebebi için de otopsiye gönderilecek. Cinayet süsü verilmiş bir olayda olabilir ki ekipler çevreden görgü tanıkları, kamera kayıtları, araç izleri ve bulabildiği kadar ipucu bulmaya çalışıyorlar.

Paylaş