Ana Sayfa Asayiş Boğazına saplanan demiri itfaiye ekipleri keserek kurtardı

Boğazına saplanan demiri itfaiye ekipleri keserek kurtardı

2473
0
Paylaş

Gaziantep ilinde bir sürü aracın kontrolünü kaybedince otomobil hızla bir inşaata doğru giderken inşaat demirinin olduğu duvara çarpan araçta 6 metrelik inşaat demiri şoför koltuğunun yanında oturan 24 yaşındaki Hande Karaoğlu adındaki genç kızın boğazına saplandı. Hemen hastaneye kaldırılan genç kız şu anda yoğun bakımda.

Sürücüsü kim bilinmiyor

Olayın yaşandığı zaman dün gece Pancarlı mahallesi içerisinde 6.Cadde üzerinde yaşandı. Hande Karaoğlu kaza yapan araçta ön koltukta yer alıyordu ve henüz  araç sürücüsünün kim olduğu bilinmiyor. Sürücü inşaatı devam eden bir binaya çarpınca o inşaat alanında duvara kaynaklanmış olan 6 metrelik bir boru vardı. Kaza esnasında o boru araç camını parçaladıktan sonra 24 yaşındaki genç kızın boğazına saplanarak o şekilde kaldı.

Vatandaşlar farketti

Olay yerinde hemen kazayı görenler acile, itfaiye ekiplerine ve polise haber verdiler. Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ekipleri olay yerine gelerek otomobil içerisinde sıkışan genç kız kurtarılarak acil ekiplerine teslim edildi.

İtfaiye ekipleri kurtardı

Demir çubuğun bir kısmını kesen itfaiye ekipleri genç kızı orada acil ekiplerine dikkatli bir şekilde teslim etti ve sağlık ekipleri hemen ilk müdahaleyi yaptıktan sonra  Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Uygulama ve Araştırma Hastanesi’ne götürüldü. Burada da tüm müdahaleler yapıldıktan sonra genç kız hayati tehlikesi olması nedeniyle yoğun bakıma kaldırıldı.

Polis olayla ilgili araştırmasını yapıyor.

Paylaş