Ana Sayfa Asayiş Eşini çocuklarının gözü önünde öldüren şüpheli

Eşini çocuklarının gözü önünde öldüren şüpheli

740
0
Paylaş

Eşini çocuklarının gözü önünde öldüren şüpheli

Aksaray ilinde meydana gelen bu feci olayda boşanmak üzere olduğu eşini kendi çocuklarının gözleri önünde boğazından bıçaklayıp öldüren şahıs açıklamasında aldatıldığını belirtti.

Tartışma ölüme kadar götürdü

Tartışığı boşanma davasında olduğu eşi Selda Başaran’ı 2 çocuğunun gözleri önünde öldüren Harun Başaran olayı gerçekleştirdikten sonra olay yerinden kaçmıştı ancak polisin yaptığı araştırma sonrasında saklandığı evde yakalandı.

Kaç kere bıçakladığını hatırlamadığını belirtti

Sağlık kontrolleri tamamlanan şahıs sorgulanması için emniyete götürüldü.  Başaran açıklamasında kendisinin aldatıldığını bu nedenle öldürdüğünü ve kaç yerinden bıçakladığını hatırlamadığını , polis ekiplerine de zorluk çıkarmamak için kendi isteği ile teslim olduğunu belirtti.

Otopsi yapıldı

Yapılan otopsi sonrasında vücudunda 6 farklı yerden bıçak darbesi aldığı tespit edilen kadının aslında boşanma davasının devam ettiği ve ayrı yaşam sürdükleri de ortaya çıktı.

Çocukların son durumu

Anneleri gözleri önünde kanlar içinde öldürülen 1 tanesi kız 2 çocuk olay sonrasında hemen balkona çıkıp ağlamalarıyla komşuların olayı polis ve sağlık ekiplerine haber vermesi bir oldu.

2 çocuk hemen  Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından koruma altına alındı ve psikolojik olarak herhangi bir problem yaşamamaları için destek almaya başladılar.

Paylaş