Ana Sayfa Genel Fenerbahçe’de Yeni İsim

Fenerbahçe’de Yeni İsim

1450
0
Paylaş

Fenerbahçe transfer konusunda hızlı adımlar atmak istiyor. Ara sezon da birçok oyuncuyu takımına katmak isteyen Fenerbahçe bir yandan da kadrosunda yer alan disiplinsiz oyuncuları göndermek peşinde.

Şimdi ise Libero bölgesinde oynayabilecek olan  Jefferson Farfan adındaki oyuncu ile görüşmelerin başladığı konusunda Peru medyasından haber geldi.

Jose Sosa adındaki oyuncu ile ilgili henüz tam bir karar çıkmayınca bir yandan da başka oyuncuları aramaya başlayan Fenerbahçe hiç beklenmedik bir oyuncu ile ortaya çıktı.

Robin Van Persie için yardımcı bir oyuncu bulmaya çalışan teknik direktör bu oyuncuyu gördü. JF17 olarak bilinen oyuncu en son olarak Abu Dabi Al Jazira takımında yer aldı. Boşta olan oyuncu bonservis bedeli olmazsa alınabileceği konusunda Avrupa ligi içerisinde yer alabileceği bahsediliyor.

3 aydır oyuncu maç yapmıyor. Ekim ayının 15. gününden bu yana herhangi bir profesyonel maç içerisinde yer almadı. Peru  doğumlu oyuncu milli takımda yer almıyor ve Fenerbahçe konusunda  ise oldukça istekli olduğunu belirtti.

Paylaş