Ana Sayfa Asayiş İmamın eşi çocukluk aşkına döndü

İmamın eşi çocukluk aşkına döndü

1421
0
Paylaş

Adana ilinde yaşanan bu ilginç olayda  35 yaşındaki Ali Balduz  kadını bacağından vurdu. Olayın ortaya çıkması ile işler oldukça karıştı. Evli ve bir çocuk annesi olan 25 yaşındaki Ş.A. adındaki kadın 35 yaşındaki Ali Balduz ile birlikte yaşıyordu.  Bacağından vuran şahıs silahın bir anlık tutulması sonrasında bacağından vurabildi. Bir süre sonra da silahı atıp kaçmak istedi ancak kaçamadı.

Olayın kısaca özeti 25 yaşındaki kadın bir imamla evli ancak eşini sevmeyen kadın Ali Balduz adındaki şahısla birlikte yaşadığı öğrenildi. Bacağından vurulması sonucunca hastanede tedaviye alındı.

Adana – Seyhan ilçesinde saat 10 gibi olan olayda  Ali Balduz genç kadının yanına yaklaştı ve ” Namuslular da namussuzlar kadar cesur olması gerekiyor. ” diyerek bir şeyler söyledi ve ateş etti.

İkinci kez ateş edemedi çünkü elindeki silahı tutukluk yaptı. Silahın tutukluk yapması sonrası hemen silahı atarak olay yerinden uzaklaştı. Polis hızlı davrandı ve şahsı kısa sürede yakaladı.

Hemen polis merkezine alınan şahsa kadınla alakası soruldu ancak  olay ilginçleşmeye başladı. Kadınla birlikte yaşadığını anlatmaya  başlayan şahıs kendisini aldattığını ifade etti.

Kadına sorulduğunda ise olay ne kadar çirkin ortaya çıkıyor : ” Ali ile çocukluktan bu yana tanışıyoruz. İşi olmadığı için evlenemedik. Ailemde bu durumu kabul etmedi ancak ben kaçtım. Birlikte yaşamaya başladık ancak o çok kıskançtır. Aldatma konusunda iddialar ise tamamen yalan. ” dedi.

İlginç bir olay olunca polisler araştırma yapmaya başladı.

Paylaş