Ana Sayfa Asayiş İstanbul’da bazı yollar kapanacak

İstanbul’da bazı yollar kapanacak

1629
0
Paylaş

Adalet mitingi yapılacak olması nedeniyle uzun bir süredir devam eden bu yürüyüş en sonunda İstanbul’da son bulacak. Yarın trafiğe kapanacak olan yollar ise belirlendi. Adalet mitingi olacağı zaman kesinlikle kapatılması gereken yollar şimdiden belirtildi ve onun yerine alternatif bir rota belirlendi. Ayrıca şimdiden güvenlik önlemleri alınmaya başlandı çünkü kalabalık olması bekleniyor.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü açıkladı

Yarın kesinlikle trafiğe kapalı olacak yollar pazar günü saat 05.00 ile yol kapatılacak ve miting bittiği zaman da tekrardan trafiğe açılacak. İlk kapanacak olan yol Pendik sahil yolu olacak, İDO önü kavşaktan Maltepe sahil Büyükyalı Köprüsüne kadar olan kuzey ve güney yollar ile bu yola çıkan bağlantı yollarının tamamı hemen sabah 05.00 olduğu zaman kullanıma kapatılıyor. Peki bu yollardan gidilmiyorsa nereden gidilecek diyenler için hemen alternatif yolları paylaşalım.

Nereden gidilebilir ? 

Alternatif yollar ise öyle çok değil ancak bir nebze katkısı olacak ki TEM otoyolu ve D-100 karayolu alternatif olarak kullanılabilecek. Elbette bazıları için yol sıkıntısı yaşanacak ancak miting bitine kadar bu şekilde devam edecek.

Paylaş