Ana Sayfa Asayiş Mezarlıkta ağlayan kız iddiası araştırılıyor

Mezarlıkta ağlayan kız iddiası araştırılıyor

2220
0
Paylaş

Mezarlıkta ağlayan kız iddiası araştırılıyor

Genç bir kızın bir süredir akşam saatlerinde mezarlığa gelerek burada ağladığı iddiası üzerinde bir çalışma başlatıldı.  Olayın açığa çıkarılması konusunda Çorum Belediyesi bölgeye güvenlik kameraları da yerleştirdi. Belediye Başkanı tarafından gelen açıklamada şimdiye kadar yapılan arama çalışmalarından bir sonç alınmadığını açıkladı.

Öte yandan da güvenlik kameralarının kaydettiği görüntüler mezarlık görevlileri ve polis tarafından izlenmeye devam ediyor. İddia edilen olayda ise 28 Nisan gününde akşam saatlerinde kent merkezindeki Ulu Mezarlık yakınında bir esnaf bir kabrin başında genç bir kızın ağladığını görünce durumu mezarlık görevlilerine bildirdi.

Görevliler araştırma yaptı ve sonrasında orada kimse bulunamadı.  Ertesi gün yine aynı kız görüldü bu sefer polisler geldi ancak aramadan herhangi bir sonu çıkmadı. Daha sonrasında oraya bir not bırakıldı iletişim için. Ancak henüz bu durumda farklı bir gelişme yaşanmadı. En son ekipler tarafından bir kamera kaydında siyah giyinimli bir kızın gerçekten orada olduğu görüldü ve kaydedildi. Kıza seslenilip çağırılmasına rağmen kız koşarak uzaklaştı ve kızın ayakabbası olmadığı da dikkatleri çekti.

Paylaş