Ana Sayfa Genel Sevgilisinin Borcunu Ödemek İçin Fuhuş Yaptı

Sevgilisinin Borcunu Ödemek İçin Fuhuş Yaptı

2080
0
Paylaş

Olay Adana ilimizde gerçekleşti ki daha önceki yaşanan olaylara rağmen bu olay çok şaşırttı .

17 yaşındaki A.K. adındaki kız fuhuş yaparken yakalanın polis tarafından yakalandı ve sorgusunda ilginç bir açıklama ile 17 yaşındaki A.K. bir anda ülke gündeminde yer aldı .

Günlük kiralık daireye baskın yapan Adana polisi daire içerisinde 17 yaşındaki A.K. adındaki kızı ve ona fuhuş yaptıran 23 yaşındaki Velit S. ile karşılaştı . Fuhuş amacıyla kiralanan dairenin sahibi olan 38 yaşındaki C.D. adındaki emlak sahibi ise  17 yaşındaki A.K. , Velit S.  ile birlikte göz altına alındı .

Sorgu esnasında fuhuş yapmaya zorlanmadığını kendi isteği ile başladığını belirten 17 yaşındaki A.K. polisi çok şaşırttı .

Olayın detayına inildiğinde ise sorgusunda şunları söyledi :” 3 ay önce facebook aracılığı ile Abuzer K. denen birisi ile tanıştım . Tanışmamızın ardından birbirimizi çok sevdik ve aşık oldum .Bana ekonomik sıkıntıda olduğunu anlattı. Hayallerini anlatırken bana bir kız bulup satacağını ve para kazanacağını söyledi .Bende o kızı kıskanıp beni pazarlayabileceğini söyledim .Bu şekilde fuhuş yapmaya başladım .Abuzer ise Antalya’ya giderek orada çalışmaya başladı .Burada ise beni Velit ‘ e emanet etti. Velit bana müşteri buluyor ben birlikte oluyorum ardından aldığımız parayı Abuzer ‘e gönderiyoruz . ” dedi . Bu sorgunun ardından polis ve haberi duyanlar şok altında kaldı .

Velit S. ise ifadesinde arkadaşını suçladı . Ancak 17 yaşındaki A.K. ile emlak sahibi serbest bırakılıp Velit tutuklandı ve Abuzer aranmaya başlandı .