Ana Sayfa Gündem Haberleri Sinan Engin’in Beşiktaş Yorumu

Sinan Engin’in Beşiktaş Yorumu

1878
0
Paylaş

Beyaz TV’de program yorumcusu olan Sinan Engin’in Beşiktaş ekibi hakkındaki konuşması şu şekildedir; “Önemli olan kazanmak, üç puandı. Tüm oyuncuların fizik olarak hazır olmadığı Beşiktaş gördük. Bir de ikinci yarıyı 10 kişi oynuyorsun. Geçen hafta 2 puan gitti, bir de burada puan kaybetseydi yazık olurdu. Bir de bu kadar pozisyon kaçırdıktan sonra çok yazık olurdu.’’ İfadelerini kullandı.

Konuşmasına devam eden Engin, ‘’Arka arkaya maç oynamak önemli. Beşiktaş takımı çok iyi takım, ligin üzerinde bir kadrosu var. Fiziği de düzelttiğim zaman bütün maçlarını farklı kazanır.’’ İfadeleri ile Beşiktaş hakkındaki yorumunu seyirci ile paylaştı. Sinan Engin Batshuayi Hakkında Konuştu

Ligin en iyi forveti olduğunu ve 20 gol atabileceğini belirten sözleriyle Batshuayi hakkında konuşma yapan Sinan Engin, Süper Lig futbolcularını genel olarak yorumladı.

Beyaz Futbol programı yorumcusu Sinan Engin, Karagümrük’ü 1-0 yenen Beşiktaş’a beğeniler yağdırdı. Engin, “Bu kadro ligin üstünde. Ön taraf mükemmel oldu. Alex de fiziğini düzelttiği zaman Beşiktaş maçları farklı kazanır. Batshuayi’ye ligin en iyi forveti diyebiliriz. 20 golü geçer ama 30 tane de kaçırır. Öyle bonkör. Çok iyi futbolcu” sözleriyle Beşiktaş’ın gözde forvet oyuncusu hakkında konuştu.

Süper Lig’in 3. haftasında Beşiktaş’ın Karagümrük’ü 1-0 yendiği karşılaşmayı Sinan Engin Beyaz TV’de anlattı. Engin, Beşiktaş takımı hakkında ilgi çeken yorumlarda bulundu. restbetgiris.co

 

Paylaş