Ana Sayfa Dünya Uçakta Büyük Kavga (Videolu)

Uçakta Büyük Kavga (Videolu)

1709
0
Paylaş

Brüksel – İstanbul arası uçuş yapan bir uçak yolun yarısını tamamladığı esnada ilginç bir olay yaşandı ve o ilginç olay sonrasında kavgayla sonlandı.

Belçika başkenti olan Brüksel’den havalanarak İstanbul’a gelen uçak yolu yarılamıştı ki bir anda yolcular arasından bir şahıs bağırıp çağırmaya ve herkesi rahatsız etmeye başladı. Ayağa kalkarak da yolcu bagajlarını yumruklayan şahıs ortamın gerilmesine neden oldu.

Hostesler hemen harekete geçti ve yolcuyu ön tarafa alarak sakinleştirmeye başladı. Sakinleştirmek için elinden geleni yapan hostesler sonrasında şahsı yerine oturttu. Şahıs yerine oturdu ancak rahat durmadı ve sağa sola küfürler ederek bu sefer de sözlerle rahatsız etmeye başladı.

Yolculardan bir tanesine de yumruk atınca olaylar burada patlak verdi ve bir anda yolcular ayaklandı ve saldırgan şahsı dövmeye başladılar. O sırada hostesler müdahale etse de kalabalık olmasından dolayı dayak yiyen şahsı kurtaramadılar. Dayak yedikten sonra hostesler buldukları plastik kelepçeler ile yolcuları bağladı. Sonrasında herkes sakinleşti.

Uçakta olan kavga kayda alındı ve o sırada olayların nasıl geliştiği pek belli olmasa da kavga oldukça net bir şekilde gözüküyor. Dayak yiyen şahıs yerine kelepçelenmiş olsa da oturduğu yerden küfre devam etti. Daha sonrasında ise uçak iniş yaptı ve hemen şahıs gözaltına alındı.

Buna benzer bir olay da Japonya – ABD arasında uçuş yapan uçakta yaşandı. 2 yolcu arasında bir tartışma yaşandı ve hostesler ayırmaya çalışsa da kavgaya devam ettiler. Videoda olan kavga ABD ile Japonya arasında uçan uçağın görüntüleridir.

Paylaş