Ana Sayfa Gündem Elektrik Ustası Arıyorsanız Garantili Hizmet!

Elektrik Ustası Arıyorsanız Garantili Hizmet!

465
0
Paylaş

Elektrik Ustası Arıyorsanız Garantili Hizmet!

Elektrikli cihazlar artık insan hayatının vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Öyle ki evlerden iş yerlerine, oradan sokaklara varıncaya kadar elektriğin olmadığı herhangi bir yer yok. Ancak tekniğin doğası gereği, elektrikli aletlerde ya da elektrik sistemlerinde de zaman zaman arızaların meydana gelmesi muhtemel. Elektrik arızalarına doğrudan müdahale etmek ya da cihazları kurcalayarak sorunu çözmeye çalışmak halk arasında oldukça yaygın. Ancak bu hiç de doğru bir davranış değil. Zira elektrik ve elektrikli aletler ile bilinçsiz bir şekilde uğraşmak, can kaybına varabilecek kazalara yol açabilir. Bu yüzden de elektrik arızası yaşanması halinde mutlaka elektrik ustası çağrılmalı ve sorunun hem bilgili hem de deneyimli biri tarafından çözülmesi sağlanmalıdır.

Acil Elektrikçi Hizmeti

Elektrik arızalarının gün içerisinde yaşanması durumunda elektrikçi bulabilmek son derece kolay. Ancak normal mesai saatlerinin dışında bu tür arızalarla karşılaşılması halinde sorun farklı bir boyuta varabilir. Bu gibi durumlarda acil elektrikçi ustasına gereksinim duyulur. Bu da nadiren bulunabilen bir şeydir. Ceryancı, acil elektrik ustasına gereksinim duyulan durumlarda haftanın her günü ve günün her saatinde hizmet sunan ender firmalar arasında yer alır.

Elektrik Tesisatı Yenilemede Güvenilir Tercih

Elektrik tesisatları zaman içerisinde yıpranabilir ya da tamamıyla kullanılmaz hale gelebilir. Elektrik tesisatının değişimi, diğer elektrik işlerine kıyasla daha zor ve tecrübe gerektiren bir iştir. Tesisat kurulumunda yanlış yapılması, tesisata bağlı olan tüm elektrikli cihazların olumsuz etkilenmesine yol açar. Bu yüzden de elektrik tesisatlarının yenilenmesinde kaliteli ve bilinirliği yüksek firmaların tercih edilmesi gerekir. Ayrıca firma bünyesinde elektrik ustası olarak görev yapan kişilerin yeterliliği de önem arz eden hususlar arasında yer alır. Elektrik tesisatlarının yenilenmesinde firma seçimi kadar, bu işlemin zamanlaması da göz önünde bulundurulması gereken bir husustur. Kaliteli hizmeti kısa süre içerisinde veren firmaların tercih edilmesi, tesisatın kısa sürede kullanıma alınması açısından gereklilik arz eder. Ceryancı, bu noktada da müşterilerinin gereksinimlerine en hızlı cevap veren firmalardan biridir. Web sitesi üzerinden ya da Whatsapp hattından arıza kaydı oluşturduktan sonra kısa sürede servis adresinize kadar gelir ve tesisat yenileme işleminizi tamamlar.

30 Gün Garantili Elektrik Servisi

Elektrikçi hizmeti alırken göz ardı edilmemesi gereken bir diğer husus da garantidir. Günümüzde elektrik hizmeti veren pek çok firmaya rastlamak mümkün. Ancak bunların büyük bir kısmı, yaptıkları işe herhangi bir garanti vermemekte ve işlerini bitirdikten sonra sorumluluk üstlenmemektedir. Onarılan arızanın yeniden meydana gelmesi ya da yapılan işlem nedeniyle farklı bir problemin oluşması durumunda tamir işlemini yapan firmanın sorumluluk üstlenmesi gerekir.

Ceryancı, bu noktada gerekli olan sorumluluğu üstlenen ve müşterilerine 30 gün boyunca garanti veren öncü firmalar arasındadır. Ceryancı’dan alacağınız hizmet nedeniyle 30 gün içerisinde yaşamış olduğunuz herhangi bir arıza tekrarı ya da yapılan işleme bağlı olarak herhangi bir arızanın meydana gelmesi durumunda, hiçbir ücret talep edilmeden tamir işlemi gerçekleştirilir.

Yetkili Elektrik Ustalarından Titiz Hizmet

Elektrik hizmeti alınacağı zaman, ustaların yeterlilik belgesine sahip olmasına da özen gösterilmelidir. Merdiven altı çalışan ve kendisine usta diyen çok sayıda kişi olsa da esasında usta olabilmek için yeterlilik belgesine gereksinim duyulur. Ceryancı bünyesinde elektrik ustası adıyla çalışan kişilerin tamamı bu tanıma uyar. Bilgi ve deneyimleri ile uzun süredir elektrik sektörünün içerisinde yer alan ustalarımız sayesinde siz de istediğiniz her an kolayca elektrik hizmetine erişebilirsiniz.

Paylaş