Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
osmangazi belediyesi

Hakan Altun, Bursa’da duygulandırdı

Hakan Altun, Bursa’da duygulandırdı

Hakan Altun, Bursa’da duygulandırdı tüm detaylar haberimizin devamında…

Hakan Altun, Bursa'da duygulandırdı

Romantik şarkıların prensi Hakan Altun, sahne aldığı Joly Joker Bursa’da dolu dolu bir konsere imza attı.

Ersel NALBANT – Herkes Duysun / Bursa (İGFA) – Fantezi müziğinin güçlü sesi Hakan Altun, Jolly Joker Bursa sahnesinde hayranlarıyla buluştu. 

“Telefonun Başında Çaresiz Bekliyorum” şarkısı ile hayranlarını selamlayan Hakan Altun, seslendirdiği  şarkılarla konserinin ilk etabınde duygusal rüzgarlar estirdi.

Mekanı  hınca hınç dolduran dinleyicilerine eski ve yeni şarkılarını söyleyen Altun, yaklaşık 2,5 saat kaldığı sahnede  söylediği romantik şarkılarla hayranlarının gönlüne dokundu.

Bursa’daki konserlerinde kendilerini yalnız bırakmayan dinleyicilerine teşekkür eden Hakan Altun, ‘Bu gece gönlümüzce eğlenip sabahlara kadar hep birlikte şarkı söyleyeceğiz. Yorulana kadar ve uykumuz gelene kadar buradayız’ dedi.

‘HERKES ENSTRÜMAN ÇALAMAZ’

Programında müzisyen arkadaşlarını da unutmayan Hakan Altun şarkıyı kendisinin söylediğini ancak çalanların da çok önemli olduğunu belirterek, “Türkiye’de herkes şarkı söyleyebilir, Türkiye’de herkes alkışlayabilir ama herkes enstrüman çalamaz arkadaşlar. Arkamdaki müzisyen kardeşlerim, ailemden daha çok gördüğüm insanlar. Lütfen onlara çok güçlü bir alkış alalım” diyerek tüm müzisyen arkadaşlarını onure etti.