Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
osmangazi belediyesi

İsmailağa cemaatinden Acun Ilıcalı’ya boykot çağrısı: ‘Zulme tek kelime ses çıkarmıyor…’

İsmailağa cematinin sosyal medya da oldukça etkin olan isimleri arasında yer alan Erdem Özveren, son yaptığı paylaşım ile dikkatleri üzerine çekti. TV 8 kanalının boykot edilmesi ve izlenilmemesi konusunda çağrıda bulundu.

İsmailağa cemaatinden Acun Ilıcalı’ya boykot çağrısı: ‘Zulme tek kelime ses çıkarmıyor…’

Yaşadığı kariyerindeki büyük başarılarla muhabirlikten medya patronluğuna kadar yükselen Acun Ilıcalı ile ilgili Erdem Özveren açıklamalarda bulundu. İş insanı Acun Ilıcalı, TV 8 kanalının İsrail destekçisi firmaların ürünlerinin reklamını yaptığı iddiasıyla İsmailağa Cemaatinin hedefi haline gelmiş durumda.

Müdafa-i İslam adı verilen grubun lideri ve Cemaatin sosyal medya da öne çıkan isimleri arasında yer alan Erdem Özveren, TV 8’i boykot çağrısında bulunarak iddia konusu hakkında detaylı paylaşımda bulundu.

Özveren, TV 8 erkanlarında yayınlanan ve yayınlandığı her bölümde oldukça iyi reyting alan “Master Şef” adlı programın jüri üyesi olan Somer Sivrioğlu‘nun tanıtımı ve reklamını yaptığı video ile ilgili çarpıcı ifadelere yer verdi:

“Muhabirlikten medya patronluğuna, İngiltere’de futbol kulüplerini satın almaya kadar uzanan Acun Ilıcalı ne hikmetse bunca bebek çocuk katledilirken zulme tek kelime ses çıkaramıyor! Aynı Acun’un kanalı boykot edilen markaları kanalında reklam ediyor.”

Özveren paylaşımını “#Tv8Boykot” etiketiyle tamamladı.

erdem özveren tv8 boykot
erdem özveren tv8 boykot

Yaptığı paylaşımlar ile TV 8 kanalının neden boykot edilmesi gerektiğini açıklayan Özveren, diğer bir paylaşımında da aynı programın yine jüri üyeleri arasında yer alan Mehmet Yalçınkaya‘nın İsrail markaları arasında yer aldığını öne sürdüğü markalanın TV 8 kanalında reklamını yapmasına karşı tepkisini dile getirdi.

Erdem Özveren bu paylaşımında da TV 8 kanalının boykot edilmesi gerektiğini dile getiren paylaşımda bulundu: “Sosyal medyada insanlar günlerdir soykırımcı İsrail’in ürünlerini boykot etmek için uğraşırken Acun Ilıcalı’nın kanalı TV8 bangır bangır İşgalci İsrail mallı Doritos’u övüyor! Filistin için bir henüz bir desteği de bulunmayan Acun Ilıcalı ve TV 8 boykot edilmeli!” diyerek dile getirdi.

Erdem Özveren TV 8 boykot çağrısı Mehmet Yalçınkaya reklamı
Erdem Özveren TV 8 boykot çağrısı Mehmet Yalçınkaya reklamı

Yaşanan bu olay sonrasında TV 8 kanalı ve Acun Ilıcalı tarafından bir açıklama gelmedi. Fakat Ilıcalı ve TV 8 kanalının bu iddia edilen konu ile ilgili herhangi bir açıklama yapılıp yapılmayacağı merak ile bekleniyor.