Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
osmangazi belediyesi

Karacabey Belediyesi Kültür Turları Düzenliyor

Yaz sezonu gelmesi ile birlikte Karacabey Belediyesi kültür turları düzenlemeye başladı. Turlara ait tüm detaylar haberimizin devamında…

Karacabey Belediyesi Kültür Turları Düzenliyor

Karacabey Belediyesi tarafından düzenlenen kültür turlarına, bölge halkı tarafından yoğun ilgi ve katılım gerçekleşiyor. Karacabey Belediyesi tarafından organize edilen kültür turunda Ayasofya Cami, Sultanahmet Cami, Çamlıca Tepesi ve Çamlıca Cami günlük turları düzenleniyor. Düzenlenen bu turlar Eylül ayına kadar gerçekleşecek.

İçindekiler

Karacabey Belediyesi Turları kayıt nasıl yapılır?

Belediye tarafından organize edilen turlara katılım tamamen ücretsiz. Turlara katılım yapmak istiyorsanız yapmanız gereken Karacabey Belediyesi‘ne giderek isminizi kaydettirmeniz. Bunun dışında yapmanız gereken hiçbir şey bulunmuyor.

Karacabey belediyesi tarihi İstanbul gezisi
Karacabey belediyesi tarihi İstanbul gezisi

Birçok Tarihi yer geziliyor

Eylül ayına dek sürecek turlar kapsamında vatandaşlar Ayasofya Cami, Sultanahmet Cami ile Çamlıca Camini gezerken, Çamlıca Tepesini de gezme imkânı buluyorlar. Karacabey Belediyesi tarafından düzenlenen turlar tüm vatandaşlara ücretsiz olup, 18 yaş üstü olan gitmek isteyen herkesin Şükran Yemişçioğlu Kültür Merkezine giderek kayıt yaptırması yeterli oluyor.

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan yaptığı açıklamada, “Daha önce Çanakkale’ye düzenlediğimiz turlarımızda, yaklaşık on bine yakın vatandaşımızı Çanakkale’ye götürmüştük. Bu kez İstanbul’a düzenlediğimiz tur kapsamında, Ayasofya ile Sultanahmet gibi önemli tarihi camilerimizi ve buralardaki kültürel ve tarihi meydanlarımızı geziyorlar.

karacabey belediyesi vatandaşları ücretsiz gezdiriyor
karacabey belediyesi vatandaşları ücretsiz gezdiriyor

Bir diğer durak olan Çamlıca Tepesinde ise hem bu kompleksi gezip hem de yeni Çamlıca Camini gezme ve ibadet etme imkânı sunuyoruz. Vatandaşlarımızın ilgisi yoğun, 5 bine yakın kayıt aldık ve günlük gerektiğinde 2 araçla onları yolcu ediyoruz. Talep doğrultusunda eylülden sonra da bu turlarımıza devam edebiliriz” dedi.

karacabey belediyesi tarafından düzenlenen gezide yerler anlatılıyor
karacabey belediyesi tarafından düzenlenen gezide yerler anlatılıyor

 mobil casino siteleri malatya araç kiralama istanbul erotik shop restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com