Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
yalova haber

Kocaeli’de Ford Otosan ile serbest bölge arasına yeni yan yol

Kocaeli’de Ford Otosan ile serbest bölge arasına yeni yan yol

Kocaeli’de Ford Otosan ile serbest bölge arasına yeni yan yol tüm detaylar haberimizin devamında…

Kocaeli'de Ford Otosan ile serbest bölge arasına yeni yan yol

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Başiskele Yeniköy’de bulunan Ford Otosan fabrikası ile serbest bölge arasında ulaşımın sağlanacağı yeni yan yol ve u kanal yapımını tamamladı

KOCAELİ (İGFA) – Kocaeli’ye belediyecilik hizmetleriyle değer katan Büyükşehir Belediyesi, yaşamın her alanında vatandaşın yanında oluyor. Bu bağlamda Kocaeli’nin her noktasında yoğun bir tempoda çalışan Büyükşehir, yolları bakım ve onarımdan geçirerek, araç sürücüleri ve yayaların memnuniyetini kazanıyor.

Buna göre Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, Başiskele ilçesi Yeniköy’de bulunan Ford Otosan fabrikası ile serbest bölge arasında ulaşımın sağlanacağı yan yolda u kanal çalışmaları ve bitümlü temel asfalt serim çalışmalarını tamamladı.

Ford Otosan fabrikası ile serbest bölge arasında ulaşımın sağlanacağı 750 metre uzunluğunda gidiş-geliş 1×1 şerit, çift şerit parklanmaların olduğu, yaya kaldırımı ve aydınlatma direklerinin de yapıldığı yan yolda asfalt serimi yapıldı.

Yeni yolun yanında Derya Caddesi’nden denize kadar olan kısımda ise 900 metre uzunluğunda 1,5×2 boyutlarında betonarme u kanal inşa edildi.

Kaynak: IFGA