Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
yalova haber

Kurtuluş Kupası Ayak Tenisi kıran kırana geçti

Kurtuluş Kupası Ayak Tenisi kıran kırana geçti

Kurtuluş Kupası Ayak Tenisi kıran kırana geçti tüm detaylar haberimizin devamında…

Kurtuluş Kupası Ayak Tenisi kıran kırana geçti

İzmit Belediyesi’nin, İzmit’in kurtuluş sene dönümü etkinlikleri kapsamında düzenlediği Kocaeli Ayak Tenisi Turnuvası kıyasıya bir mücadeleye sahne oldu. Kazananın kardeşlik olduğu turnuvada 20 yaş altında Yeşilova City, 20 yaş üstünde ise Gençlikspor şampiyon oldu.

KOCAELİ (İGFA) – 28 Haziran İzmit’in düşman işgalinden kurtuluşunun 102’nci seneı etkinlikleri kapsamında İzmit Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü ve Ayak Tenisi Federasyonu ortaklığında Kurtuluş Kupası Kocaeli Ayak Tenisi Turnuvası düzenlendi. Cephanelik Spor Tesisi’nde yapılan turnuvaya 20 yaş altı ve 20 yaş üstü toplam 15 takım katıldı.

Kıran kırana bir mücadelenin olduğu turnuvayı 20 yaş altında Yeşilova City, 20 yaş üstünde ise Gençlikspor kazandı. 20 yaş altında Fuat City ikinciliği Golden Boys ise üçüncülüğü elde ederken, 20 yaş üstünde Okanspor ikinci, Maltaspor ise üçüncü oldu.

Dostane bir havada geçen turnuvada asıl kazanan kardeşlik oldu. Sporculara madalyalarını İzmit Belediyesi Spor İşleri Müdürü Mithat Ağa, Ayak Tenisi İl Temsilcisi Mustafa Kürkan, Okul Sporları İl Temsilcisi Göksel Ergun, Bekirderespor Kulübü Başkanı Sabri Yıldız ve Başhakem Selim Yücesiyle verdi.

Kaynak: IFGA