Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
osmangazi belediyesi

Kütahya üreten kadınları destekliyor

Kütahya üreten kadınları destekliyor

Kütahya üreten kadınları destekliyor tüm detaylar haberimizin devamında…

Kütahya üreten kadınları destekliyor

Kütahya Belediye Başkan Vekili Abdullah Damcı, Halk Eğitim Merkezi tarafından Dumlupınar Mahallemizde başlatılan dikiş kursunun sene sonu sergisinin açılış kurdelesini kesti.

KÜTAHYA (İGFA) – Dumlupınar Mahallemizdeki kadınlarımız için Halk Eğitim Merkezince Kütahya Akşemsettin Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde açılan dikiş kursu sene sonu sergisiyle tamamlandı. Kurs açılış programına katılan Belediye Başkan Vekili Abdullah Damcı, eserleri tek tek inceleyerek, kurs öğreticisi ve kursiyerlerden bilgiler aldı.

Belediye olarak üreten kadınlara, kadın kooperatifleri aracılığı ile önemli imkanlar sunulduğunu ifade eden Başkan Vekili Damcı, kadınların ürettikleri ürünlerin pazarlanması ve geniş kitlelere yasenemasında kadın kooperatiflerinin önemli rolleri olduğunu söyledi. Bu kurslarda üretim yapan kadınlarımızın, Kütahya Belediyemiz öncülüğünde kurulan kadın kooperatifleri ile iletişime geçerek bunu bir kazanç kapısı haline getirebileceklerini söyledi.

Emekleri için kursiyerlere teşekkür eden Başkan Vekilimiz Damcı, Halk Eğitim Müdürlüğü çalışanları ve öğreticilere de teşekkür etti.

Kaynak: IFGAmobil casino siteleri malatya araç kiralama istanbul erotik shop restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com