Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Lgs ye kaç gün kaldı? LGS Sayacı, LGS Sayaç 2024

LGS sayacı ile öğrenciler için oldukça önemli olan LGS ye kaç gün kaldı herkes merak ile araştırıyor. Birçok öğrenci çalışmalarını hızlı bir şekilde devam ediyor, fakat öğrencilerin sınava kaç gün kaldığını takip etmesi de gerekiyor. Peki, lgs ye kaç gün kaldı? Lgs sayacı? Lgs sayaç 2024 ne zaman? İşte tüm detaylar.

Lgs ye kaç gün kaldı? LGS Sayacı, LGS Sayaç 2024

Her yıl beklenen ve merakla beklenen LGS sınavına artık geri sayım başladı. Öğrenciler lgs sayacı, lgs sayaç şimdiden aramaya başladı. 2024 Lgs kaç gün kaldı? Merak edilen soruların cevapları ve geri sayım sayacı ile sizlere en iyi şekilde yardımcı olacağız. Şimdiden iyi çalışmalar…

102Gün 00Saat 24Dakika 31Saniye

LGS ne zaman?

2024 Liselere Geçiş Sınavı (LGS) tarihi merak edilen konular arasında yer alıyor. Öğrenciler, veliler ve öğretmenler için oldukça önemli olan bu sınavın tarihini öğrenmek isteyebilirsiniz. İşte LGS 2024 sınav tarihi ve bu önemli sınav hakkında bilmeniz gerekenler.

LGS 2024 Tarihi:

LGS, her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen bir sınavdır ve öğrencilerin ortaokuldan liseye geçişini sağlar. 2024 yılında LGS sınavı 2 Haziran tarihinde yapılacak. Bu tarih, öğrencilerin ve ailelerin takvimlerine işaret etmeleri gereken bir döneme denk geliyor.

lgs ne zaman
lgs ne zaman

LGS ye kaç gün kaldı?

Lgs sınavı 2 Haziran 2024 tarihinde yapılması planlanıyor. Sınava ilişkin diğer bilgiler aşağıdaki gibidir:

lgs kaç gün kaldı 2024
lgs kaç gün kaldı 2024

Sizler de sınava Lgs sınavına girecek iseniz, aşağıda yorumlar kısmında sınava girecek diğer arkadaşlara öneri de bulunabilir, etkileşime geçebilirsiniz. Lgs sınavı her yıl yapılan liselere geçiş sınavıdır. Her öğrenci bu sınava hayatı boyunca sadece bir kere girebilir. Bu nedenle zamanınızı iyi kullanmaya mutlaka dikkat edin. Lgs sayacı sizler için yapılmıştır. Bu sayaç sayesinde sınava kaç gün kaldığını detaylı bir şekilde sitemizden takip edebilirsiniz.

Lgs başvuru tarihleri

  • Başlangıç: 1 Nisan 2024
  • Bitiş: 11 Nisan 2024
  • Geç Başvuru Tarihleri: 24 Mayıs 2024 (Güncel tarih e-okul’dan ilan edilecek)
  • Sonuç Açıklanma Tarihi: 24 Haziran 2024