Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
osmangazi belediyesi

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Vatandaşların Eşyalarını Koruyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi ekiğleri tarafından Manisa’nın önemli bölgelerinde unutulan kişisel eşyaları sahiplerine ulaştırıyor.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Vatandaşların Eşyalarını Koruyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi çalışanları Zabıta Ekipleri, bölgeyi ziyaret eden kişilerin unuttuğu değerli eşyaları sahiplerine iade ederek vatandaşların eşyalarını koruyor.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı, Temmuz ayı boyunca Atatürk Kent Parkı, Akhisar Necdi Şentürk Parkı ve Turgutlu Irlamaz Rekreasyon Alanı’nda vatandaşlar tarafından unutulan veya kaybedilen 32 adet değerli eşyayı bulup sahiplerine ulaştırdı.

manisa ekipleri vatandaşların eşyalarını koruyor
manisa ekipleri vatandaşların eşyalarını koruyor

Zabıta ekipleri, 24 saat görev başında bulunan güvenlik personelleri ile birlikte park ve rekreasyon alanlarında gerçekleştirdikleri çalışmalarda, para, cep telefonu, cüzdan, çanta, kulaklık, kolye gibi önemli eşyaları tespit etti. Ekipler, sahiplerine ulaşılan eşyaları tutanakla birlikte kendilerine teslim etti.

Zabıta Dairesi Başkanı Evren Yıldız, yaptığı açıklamada, vatandaşların güvenliğini ve huzurunu sağlamak adına ekiplerinin gece-gündüz demeden görev yaptığını belirtti. Yıldız, bulunan eşyaların sahiplerine ulaşmasının mutluluk verici olduğunu ve sahipsiz eşyaları ise Emniyet Müdürlüğü Karakol ekiplerine teslim ettiklerini ifade etti.

Vatandaşlar da Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekiplerine teşekkür ederek, kaybettikleri değerli eşyaların bulunup kendilerine teslim edilmesinden dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler.

Bu tür uygulamaların, vatandaşların güvenlik duygusunu pekiştirdiği ve belediye ile vatandaşlar arasında olumlu bir etkileşim sağladığı belirtiliyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin özverili çalışmalarıyla, vatandaşların şehirde daha güvende hissetmeleri hedefleniyor.mobil casino siteleri malatya araç kiralama istanbul erotik shop restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com