Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
osmangazi belediyesi

Need for Speed Unbound Volume 3 geliyor!

Arkadaşlarınızla birlikte yarışlara katılabileceğiniz yepyeni oyun modları ve kozmetik eklentilerle birlikte Need for Speed Unbound Volume 3 güncellemesi, oyuncuları Lakeshore’da fırtına gibi esmeye davet ediyor. Mücadeleci yarış tipleri, bol tecrübe puanı kazandıran etkinlikler ve daha fazlası Need for Speed Unbound Volume 3 ile birlikte geliyor!

Need for Speed Unbound Volume 3 geliyor!

Electronic Arts’ın hıza doymayan son yarış efsanesi Need for Speed Unbound’a ikinci büyük güncelleme geliyor. Oyuncuların birlikte katılabileceği bir dizi mücadele ve yeni tecrübe puanı kazanım yolları içeren Need for Speed Unbound Volume 3, 20 Haziran’da bedava olarak sunulacak!

Need for Speed Unbound Volume 3 güncellemesi ile birlikte yeni yarışlar, çalma listeleri, tecrübe puanı kazandıran günlük ve haftalık yeni mücadeleler, kozmetik eklentiler, modifiye imkanları ve Geleceğe Dönüş’ün efsanevi aracı 1981 model DMC Delorean gibi yeni araçlar oyuncularla buluşacak.

Yeni güncellemede oyuncular bir araya gelerek Linkups modunda, beceri isteyen gösteri yarışlarına katılabilecekler. Bu mücadelelerin sonunda da DMC Delorean gibi büyük ödüllerin kapıları aralanacak. Volume 3 güncellemesiyle aynı zamanda Speed Pass özelliği de geliyor: Lakeshore’daki etkinliklerden ödül kazanmanın yepyeni bir yolu!