Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
osmangazi belediyesi

Nevşehir itfaiyesinden öğrencilere eğitim

Nevşehir itfaiyesinden öğrencilere eğitim

Nevşehir itfaiyesinden öğrencilere eğitim tüm detaylar haberimizin devamında…

Nevşehir itfaiyesinden öğrencilere eğitim

Nevşehir Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, 2022-2023 eğitim öğretim döneminde Nevşehir’deki anaokulu ve ilkokullarda eğitimlerini sürdüren yüzlerce minik öğrenciyi konuk etti.

Mehmet UZEL (NEVŞEHİR İGFA)
Programlarda, itfaiye personeli, minik öğrencilerle yakından ilgilenerek itfaiyenin önemi ve görevlerini anlattı.

Doğal afetler ve yangınlar konusunda toplumun her kesimini bilinçlendirmeyi amaçlayan Nevşehir İtfaiye Müdürlüğü, anaokulu ve ilkokullarda öğrenim gören öğrencilere uygulamalı ve teorik eğitimler veriyor.

Bu çerçevede okullarda öğrencilerin katılımı ile gerçekleştirdikleri tatbikatların yanı sıra öğretmenleri gözetiminde öğrencileri Nevşehir Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü binasında konuk eden ve öğrencilerle yakından ilgilenen itfaiye personeli, itfaiyenin nasıl çalıştığını ve toplumsal olaylara nasıl müdahale ettiğini çocuklara anlatıyor.

İtfaiyeci ağabeyleriyle tanışmanın mutluluğunu yaşayan ve itfaiyenin önemini ve görevlerini itfaiye personelinden dinleyen minikler, ziyaretlerde eğlenceli bir gün geçiriyor. İtfaiye üniforması giyerek renkli görüntüler de oluşturan minik öğrenciler, doğal afetler ve yangınlarda itfaiye personellerinin kullandıkları araç ve gereçleri de tanıyarak merak ettikleri soruları itfaiye personellerine soruyor.

Kaynak: IFGAmobil casino siteleri malatya araç kiralama istanbul erotik shop restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com