Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
osmangazi belediyesi

Osmangazi Belediyesi Demirtaş’ta, Trafik Sıkıntısını Azaltmak İçin Kaldırımları Küçültmeye Başladı

Geçen ay yaptığımız haber de, Demirtaş’ta oluşan trafik ve otopark ile ilgili sıkıntıyı ele almıştık. Haberimiz ses getirdi! Osmangazi Belediyesi, Demirtaş‘ın en işlek caddelerinden olan Osmangazi Caddesi’nde ki kaldırımları daraltmaya karar verdi. Çalışmalar son hızla devam ediyor.

Osmangazi Belediyesi Demirtaş’ta, Trafik Sıkıntısını Azaltmak İçin Kaldırımları Küçültmeye Başladı

Demirtaş’ın en büyük problemlerinden biri de nüfusun artmasının ardından oluşan kalabalık ve bu kalabalığın getirdiği trafik kısıntısı oluşturuyor. Yapılan binaların artması ile yaşayan kişi sayısı da arttı ve 10 yıl önce 9000 olan Demirtaş’ın nüfusu şimdi 120 bin kişi bandını geçmiş durumda. Bu da bir hayli trafik sıkıntısı oluşturmaya başladı. Geçen ay yaptığımız haber de bu konuya değinmiştik. Özellikle Osmangazi Caddesi’nin en eski cadde olması nedeni ile caddenin darlığı biliniyordu. Kaldırımların ise şekilsiz olması bir tarafın 3,5 metre genişliğine kadar ulaşıp diğer tarafın nerede ise 1 metrenin altına düşmesi hem yürümeyi zorlaştırıyor hem de kenara bir araç park ettiği zaman karşılıklı iki araç geçiş yapamıyordu.

Osmangazi Belediyesi çalışmaları hızlandırdı, yapılan çalışmalar neticesinde araçların geçeceği alanlar arttırılacak ve trafik daha rahat akarak gereksiz bekleyişlerin önüne geçilmiş olacak.

 mobil casino siteleri malatya araç kiralama istanbul erotik shop restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com