Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Osmangazi Belediyesi Toplu Sünnet Düğünü Yaptı

Bursa Osmangazi Belediyesi ve Rojaye İslam Birliği Başkanlığı, Karadağ’ın Rojaye kentinde gerçekleştirilen sünnet şöleninde 100 çocuğun erkekliğe ilk adımlarını atmalarına destek oldu. Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, çocukları ve ailelerini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı ve çeşitli hediyeler takdim etti. İşbirliği sayesinde düzenlenen etkinlik, çocukların unutulmaz bir deneyim yaşamalarını sağladı.

Osmangazi Belediyesi Toplu Sünnet Düğünü Yaptı

Bursa Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Osmangazi Meclis Üyeleri Hakan Köprülüoğulları ve Adnan Kurtuluş ile birlikte bu özel organizasyonda yer aldı.

Osmangazi Belediyesi, Balkan coğrafyasında Osmanlı eserlerinin bulunduğu Karadağ’ın Rojaye kentinde, soydaşlarımızla kardeşlik ilişkilerini sürdürmek amacıyla toplu sünnet şöleni düzenledi. Karadağ İslam Birliği Başkanlığı ile birlikte gerçekleştirilen bu etkinlikte yer alan Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Balkan coğrafyasıyla olan gönül bağlarını güçlendirmek adına düzenledikleri sosyal ve kültürel etkinliklerin önemine vurgu yaptı.

Osmangazi Belediyesi Toplu Sünnet Düğünü Yaptı
Osmangazi Belediyesi Toplu Sünnet Düğünü Yaptı

Başkan Dündar, soydaşlarımıza her fırsatta yanlarında olmaya özen gösterdiklerini belirterek, “Bu topraklarda yaşayan soydaşlarımız Osmanlı’nın mirasıdır. Örf ve adetlerimizin burada unutulmaması ve geleceğe aktarılması için çeşitli etkinlikler düzenlemeye devam edeceğiz. Karadağ’ın Rojaye kentinde Karadağ İslam Birliği Başkanlığı ile birlikte 100 çocuğumuzu sünnet ettik. Bu etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. Sünnet şöleninde büyük ilgi gören Başkan Dündar, sünnet olan çocuklara ve ailelerine çeşitli hediyeler takdim etti.