Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
osmangazi belediyesi

Özer Hurmacı, Bursaspor Genel Merkez’de

Özer Hurmacı, Bursaspor Genel Merkezi ziyaret etti. 31 Mayıs’ta sözleşmesi sona eren başarılı futbolcu Özer Hurmacı Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde yönetim ile görüşme gerçekleştirdi.

Özer Hurmacı, Bursaspor Genel Merkez’de

Bursaspor, son günlerde başkan seçimi konusunda oldukça  sıkıntılı zamanlar geçiriyor. Sezonun son zamanlarında yeşil beyazlı takımın sorumluluğunu üstelenerek hem antrenör hem futbolcu olarak görev alıp, takımı lig de tutmayı başarmıştı. Sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafta Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde yönetim ile son kez görüşme gerçekleştirdi.

Genç ve başarılı futbolcu, yönetim ile gerçekleştirdiği toplantı oldukça dikkat çekti. 23 Haziran 2023 Cuma günü resmi olarak istifa edecek olan Başkan Ömer Faruk Banaz ve yönetimi, istifa öncesinde Özer Hurmacı’yı ağırladı. Ağırlayan ekip arasında Mehmet Zahit Yanar ve Rıdvan Gültekin’de yer aldı.

Özer Hurmacı, Özlüce Tesislerini ziyaret etti
Özer Hurmacı, Özlüce Tesislerini ziyaret etti

Bursaspor yönetimi, Özer Hurmacının yönetiminden oldukça memnun olduğunu belirtti ve yönetim aynı kadro ile devam edecek olsa idi yine Özer Hurmacı ile yola devam kararı alacaklardı.

Yeni yönetim bu konu da nasıl bir karar alacağı belirsizliğini halen korurken, 2 Temmuz da ki seçimlerden sonra Bursaspor teknik adamı belli olacak.