Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
yalova haber

Regal Hangi Markanın Yan Ürünü? Hangi Marka ile Aynı?

Regal marka birçok beyaz eşya bulunmaktadır. Birçok beyaz eşya alacak olan vatandaş beyaz eşya almadan önce araştırma yapmaktadır ve Regal hangi marka ile aynı? Vestel mi Regal mi? Regal Vestel’in yan ürünü mü? soruları vatandaşlar tarafından en çok sorulan sorular arasında yer almaktadır. İşte bu soruların cevapları…

Regal Hangi Markanın Yan Ürünü? Hangi Marka ile Aynı?

Regal, Türkiye merkezli bir beyaz eşya üreticisi olarak bilinmektedir. Zorlu Holding tarafından 2002 yılında kurulan Regal, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Televizyonlar, buzdolapları, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, klimalar, fırınlar, derin dondurucular, termosifonlar ve ankastre ürünler gibi çeşitli beyaz eşya ürünleri Regal markası altında üretilmektedir. Türkiye’de tanınmış bir marka olan Regal, Zorlu Holding’in bünyesinde faaliyet göstermektedir.

Regal hangi marka ile aynı?

Regal, Zorlu Holding’e ait bir beyaz eşya markasıdır. Zorlu Holding tarafından beyaz eşya üretimi için oluşturulmuş bir markadır.

Regal Vestel’in yan ürünü mü?

Regal gücünü Vestel’in 1700 kişilik dev Ar-Ge kadrosundan almaktadır fakat Vestel’in yan markası değildir. Üretimi ise Vestel ile aynı fabrikada, Manisa’da yer alan, Avrupa’nın en büyük fabrikalarından biri olan Vestel City’de yapmaktadır.