Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
osmangazi belediyesi

Sıcak bir güne Bursa’dan merhaba! 22 Temmuz Bursa hava durumu

Sıcak dedikoduların adresi Bursa’nın hava durumuyla geliyoruz! Bugün gökyüzü az bulutlu olacak, sıcaklık 35°C, hissedilen sıcaklık ise 39°C. Nem oranı %43 ve rüzgar hafif esiyor. Bol su için, güneş kremi kullanmayı unutma! Dedikodu hava durumu burada biter mi hayır, işte tüm detaylar…

Sıcak bir güne Bursa’dan merhaba! 22 Temmuz Bursa hava durumu

Bursa’da güne sıcak bir hava ile başladık. Ama bu sıcaklık biter mi tabi ki hayır. Sabah saatlerinde ortalama bir hava umudu ile başladık güne ama Meteoroloji müdürlüğünün verdiği Bursa hava durumu haberi hepimizi üzdü. İşte detaylar…

Saat 12:00’den 15:00’e kadar Bursa gökyüzü az bulutlu olacak. Termometre tam 35 dereceyi gösteriyor, ama dedikoducu gözlerimize göre hissedilen sıcaklık 39 derece olacak! Ee, bunu da siz hesaplayın artık, alev alev yanacağız demek ki! Nem oranı %43, yani hafif bir rahatlama var en azından.

Daha sonra, saat 15:00’ten 18:00’e kadar hala az bulutlu olacakmış havamız. Sıcaklık biraz düşüyor, 34 derece olacak. Ama dedikoducu tahminimize göre hissedilen sıcaklık 34 derece, yani hala serinlemek mümkün olmayacak gibi! Nem oranı %39, yani havanın biraz daha nemli olduğu dedikodusu var.

Akşam saatlerine doğru gökyüzü açık olacak. 18:00’den 21:00’e kadar sıcaklık 30 derece olacak, artık serinlemeye başlarız diyebiliriz. Ama dedikoducu bakışlarımıza göre hissedilen sıcaklık hala 33 derece, yani gece bile bize mola yok! Nem oranı %59, yani daha da nemli bir akşam geçireceğiz demek ki.

Gece saatlerinde de gökyüzü açık olacakmış. 21:00’den 24:00’e kadar sıcaklık 27 derece olacak. Ama dedikoduculara göre hissedilen sıcaklık yine 28 derece, yani gece bile bize serinlik gelmeyecek! Nem oranı %55, yani nemli bir gece geçireceğiz.

İşte böyle, dedikodularımızı güvenilir kaynaklardan aldık ve size sıcak sıcak sunduk! Bursa’nın hava durumu ne kadar güzel olursa olsun, siz yine de kendinize dikkat edin ve serinlemeyi ihmal etmeyin! Bu dedikodu haberiyle sizlere merhaba dedik, bir sonraki heyecan dolu dedikoduda görüşmek üzere, hoşça kalın!