Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
osmangazi belediyesi

Steam’de Haftanın En Çok İndirilen Oyunları Belli Oldu: İşte Sıralama

SteamDB’nin son raporuna göre, Steam oyun platformundaki en popüler oyunları açıkladı. Listenin başında ücretsiz oyun Counter-Strike 2 var ve Call of Duty ikinci sırada. Üçüncü sırayı Cyberpunk 2077 alırken, War Thunder ve ARK: Survival Ascended dördüncü ve beşinci sıraları paylaşıyor. Apex Legends altıncı sırayı alıyor. Raporda, haftanın en çok satan 10 oyunu da yer alıyor. Oyunseverler, bu sıralamaya göre tercihlerini belirliyor ve Steam oyun dünyasının nabzını tutuyor.

Steam’de Haftanın En Çok İndirilen Oyunları Belli Oldu: İşte Sıralama

Oyun denince ve oyunları nereden indirebilirim sorusu sorulunca artık nerede ise herkesin aklına Steam gelmekte. Bu hafta Steam’da indirilen oyunlar ve sırlaması da belli olmuş durumda. Yılların değişmeyenleri arasında yer alan Counter Strike tabi ki her zaman ki gibi listenin ilk sırasında yer alıyor. İşte tüm detaylar…

Oyun dünyasının dinamizmi hız kesmeden devam ederken, oyuncular arasındaki seçeneklerin bolluğu bazen karışıklığa yol açabiliyor. Bu durumda, SteamDB gibi platformlar tarafından düzenli aralıklarla yayımlanan raporlar, oyunseverlere popüler oyunlar hakkında rehberlik sunuyor. Şu an itibariyle oyun pazarının tahtını kimlerin salladığını merak ediyor musunuz? İşte Steam’de en çok indirilen oyunlar!

cities skyline 2 Ekim 2023 'ün en çok indirilen 10 oyunu arasında
cities skyline 2 Ekim 2023 ‘ün en çok indirilen 10 oyunu arasında

SteamDB, Steam platformu hakkında paylaştığı verilerle tanınır ve haftanın en çok satan oyunlarını belirleyen bir liste sunar. Bu listede zirvede yer alan oyun, ücretsiz olarak oynanabilen Counter-Strike 2’dir. İkinci sırayı ise geçen yılın popüler oyunu Call of Duty almıştır. İşte tüm liste:

  1. Counter-Strike 2
  2. Call of Duty
  3. Cyberpunk 2077
  4. War Thunder
  5. ARK: Survival Ascended
  6. Apex Legends
  7. EA Sports FC 24
  8. Baldur’s Gate 3
  9. For The King II
  10. Cities: Skylines II
Call Of Duty Ekim 2023 'ün en çok indirilen 10 oyunu arasında
Call Of Duty Ekim 2023 ‘ün en çok indirilen 10 oyunu arasında

Bu liste, 31 Ekim – 7 Kasım tarihleri arasındaki satış verilerini temel alarak hazırlanmıştır. Peki, siz bu oyunlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Belki de listede görmeyi umduğunuz başka oyunlar vardır. Düşüncelerinizi ve favori oyunlarınızı aşağıdaki yorumlar bölümünde bizimle paylaşabilirsiniz. Steam’in popüler oyunları, oyunseverlerin tercihlerini yansıtarak oyun dünyasında yaşanan hareketliliği yansıtmaya devam ediyor.

Counter Strike Ekim 2023 'ün en çok indirilen 10 oyunu arasında
Counter Strike Ekim 2023 ‘ün en çok indirilen 10 oyunu arasında

Peki, siz bu indirme oranları ile ilgili ne düşünüyorsunuz. Size göre Counter Strike 2 sıralamayı kaybedebilir mi? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz