Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
osmangazi belediyesi

YAŞ terfi ve atama kararları Resmileşti!

Yüksek Askeri Şura Toplantısı düzenlendi ve alınan kararlar doğrultusunda terfi ve atama sonuçları belli oldu. Alınan kararlar ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzası ile Resmi Gazete’de yayımlandı.

YAŞ terfi ve atama kararları Resmileşti!

Yüksek Askeri Şura (YAŞ) toplantısının ardından alınan terfi ve atama kararları, bugünkü Resmi Gazete‘de resmi olarak duyuruldu.

Bu toplantı sonucunda, Kara, Hava ve Deniz Kuvvetleri’nde görev yapan 25 general, 7 amiral ve 63 albay 30 Ağustos tarihinden itibaren geçerli olacak şekilde bir üst rütbeye terfi ettirildi.

YAŞ toplantısında gerçekleşen atamalara göre, Genelkurmay Başkanlığı görevine 2’nci Ordu Komutanı Orgeneral Metin Gürak getirilirken, Kara Kuvvetleri Komutanlığına Genelkurmay 2’nci Başkanı Orgeneral Selçuk Bayraktaroğlu, Hava Kuvvetleri Komutanlığına ise Muharip Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ziya Cemal Kadıoğlu atanmıştır.

Diğer terfi ve atama kararları için Resmi Gazete’deki duyuruları incelemek için ilgili linke tıklayabilirsiniz.mobil casino siteleri malatya araç kiralama istanbul erotik shop restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com