Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
osmangazi belediyesi

Yedi Emin İcralık araçlar ikinci eli etkilemez

Sektör temsilcilere son denemde gündemden düşmeyen ikinci el araç piyasasını etkileyip etkilemeyeceği sorulan yedi emin araçlarıyla alakalı görüşlerini bildirdi. İkinci el piyasasını etkilemeyeceği düşünülüyor.

Yedi Emin İcralık araçlar ikinci eli etkilemez

İkinci el araç piyasası son dönemlerde oldukça konuşulur bir hal aldı. Yedi eminde bulunan araçların ikinci el piyasasını çok fazla etkileyeceği konuşulan maddeler arasında bulunuyor. İcralık ikinci el piyasası ihalesi araç pazarını ne denli etkileyecek tahminler ortaya konuyor.

ceo-arac-ikinci-el
ceo-arac-ikinci-el

700 bin araç sayısının da asılsız olduğunu söyleyen Otomerkezi.net Ceo’su Muhammed Ali Aktaş bu konuya dikkat çekti İkinci el piyasasınız son iki ayda düştüğünü fakat şuan olduğu yerde durduğunu da sözlerine ekledi. Sürekli bu şekilde ihalelere girenler çok iyi bilirler ki araçlar ekspertize sokulmadığı gibi kaputunu dahi açıp bakma şansınız yok. Kilometresini dahi bilmediğiniz araçlara talep ne denli olur orası da bilinmez. Nakit önden teminat ödemeniz gerekiyor ve aracı bağladığınızda verdiğiniz nakti eğer araçtan vazgeçtiyseniz geri alamıyorsunuz.mobil casino siteleri malatya araç kiralama istanbul erotik shop restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com