Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
yıldırım belediyesi
osmangazi belediyesi

Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Anneler Günü’nde Kadın Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Anneler Günü’nde kadın muhtarlarla buluşarak anneliğin kutsallığına vurgu yaptı. Başkan, anneleri ve şehit anneleri unutmadı.

Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Anneler Günü’nde Kadın Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Anneler Günü’nü kutlamak için kadın muhtarlarla bir araya geldi. Kaplıkaya Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen buluşmaya AK Parti Bursa Milletvekilleri ve kadın siyasetçiler de katıldı. Başkan Yılmaz, muhtarlarla bir araya gelerek kadınların önemine vurgu yaptı ve onların demokrasinin temsilcileri olduğunu ifade etti.

Anneliğin Kutsallığına Dikkat Çeken Başkan Oktay Yılmaz

Başkan Oktay Yılmaz, anneliğin kutsallığına dikkat çekerek, “Bizler, ‘ana’ya olan saygıyı medeniyetimizin temelinde görüyoruz. Annelerimiz, toprağa verdiğimiz isim gibi, bizim yaşamımızın da kaynağıdır. Peygamberimiz’in söylediği gibi, ‘Cennet annelerin ayakları altındadır’. Şehit anneleri ve eşleri başta olmak üzere tüm annelerin Anneler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum” dedi. Program, hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.mobil casino siteleri malatya araç kiralama istanbul erotik shop restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com