Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
osmangazi belediyesi

Yıldırım ‘da Muhtarlar buluşması

Bursa belediyelerinin muhtarları bugün bir araya geldiler. Yıldırım muhtarlarının yanı sıra birçok kişi buluşmaya katılım sağladı.

Yıldırım ‘da Muhtarlar buluşması

Başkan Oktay Yılmazın konuşmasından bir kesit: Yerel yönetimlerin temel taşı olan muhtarlarımız bizlerin yakın çalışma arkadaşlarıdır. Daha yaşanabilir bir yıldırım hedefimize giden yolda muhtarlarımızın katkısı ve desteği bizler için çok önemli.

muhtarlar-bulusmasi
muhtarlar-bulusmasi

Sayın Yıldırım Belediye başkanı muhtarlar ile Kaplı kaya da bir buluşma düzenlenmesini istedi. Muhtar adaylarıyla bol bol sohbet etmeye dikkat etti. Katılım sağlayan bir diğer isim ise Kaymakam Metin Esen oldu. Ayrıca Yıldırım Muhtarlar Derneği Başkanı Muhsin Sak da görüşmelere katıldı. Muhtarların yanı sıra aileleri de davetliler arasındaydı. Belediye başkanı muhtarların yerel yönetimler için ne denli mühim olduklarına da vurgu yaptı. Muhtarlar bizim yakın çalışma arkadaşlarımızdır diye ekledi.

yildirim-belediyesi
yildirim-belediyesi

Başkan Oktay Yılmaza Teşekkür

İlçe kaymakamı Metin Esen ise konuşmasına şu şekilde başladı: Muhtarlarımız bizim dert ortaklarımızdır. Çalışma arkadaşlarımız ve iş paydaşlarımızdırlar. Devletimiz adına gözümüz kulağımızlar. Ayrıca programı organize eden sayın Belediye başkanı Oktay Yılmaz’a da teşekkür ederim, diyerek sözlerine devam etti. Program da muhtarlara teşekkür belgeleri de taktim edildi.