Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
osmangazi belediyesi

YKS öncesi Muratpaşa’da son deneme

YKS öncesi Muratpaşa’da son deneme

YKS öncesi Muratpaşa’da son deneme tüm detaylar haberimizin devamında…

YKS öncesi Muratpaşa'da son deneme

Antalya’da Muratpaşa Belediyesi’nin kısa MURGEM olan üniversite sınavlarına hazırlık kursu ‘Muratpaşa Gençlik Merkezi’nde son deneme sınavı yapıldı.

Antalya (İGFA) – Antalya’da açıldığı 2015 seneından itibaren binlerce gencin üniversite hayalini gerçeğe dönüştüren MURGEM’de hafta sonu yapılacak Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) öncesinde son deneme sınavı yapıldı.

Kızılsaray Mahallesi’nde bulunan merkez binasında gerçekleşen sınava, lise son ve mezun olmak üzere 525 öğrenci katıldı. Hafta sonu gerçekleşecek YKS’nin son provası olan sınav, Temel Yeterlilik Testleri (TYT) ve Alan Yeterlilik Testleri (AYT) alanlarında gerçekleşti.

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak ve gençlerin sosyo-kültürel gelişimine katkıda bulunmak amacıyla hizmete açtığı MURGEM, 2015’te 645 öğrencisiyle başladığı yolculuğunda önemli başarılara imza attı.

Pandemi döneminde kurduğu altyapıyla eğitime online olarak devam eden MURGEM, YKS sonrasında öğrencilere tercih danışmanlığı da verecek.

Kaynak: IFGAmobil casino siteleri malatya araç kiralama istanbul erotik shop restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com