Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
osmangazi belediyesi

Yüzünüzü Zararlı Işınlardan Koruyan Facekini Modası Türkiye’ye Sıçradı: Türk Kadınları Bronzlaşmak İstemiyor!

Yaz aylarının gelmesi ve sıcaklıkların artması ile birlikte kadınlar denize girerken bronzlaşmaya çözüm olması açısından yollar arıyor. En son moda ise Facekini, yüze takılan maska gibi ürün güneş ışınlarına engel olduğu düşünülüyor.

Yüzünüzü Zararlı Işınlardan Koruyan Facekini Modası Türkiye’ye Sıçradı: Türk Kadınları Bronzlaşmak İstemiyor!

Yüksek sıcaklıklar ve güneşin zararlı etkilerinden korunmak adına dünyada yaygınlaşan Facekini trendi, artık Türkiye’de de moda olma yolunda ilerliyor. Özellikle Türk kadınları, yüzlerinin zararlı güneş ışınlarına maruz kalmamasını sağlayarak bronzlaşma kaygılarından kurtulmayı hedefliyor. Şekilsiz bronzlaşmalara sebep olan güneşe maruz kalmamak için yepyeni facekini modelleri ve facekini modelleri şimdiden Türk kadınlarının gözdesi haline geldi.

Facekini, cilt korunması için tasarlanmış başı tamamen kapatan başlıklar ve maskeler olarak tanımlanıyor. Güneşin zararlı etkilerinden korunmak ve yüzde şekilsiz bronzlaşmalardan kaçınmak amacıyla Türk kadınları, plajlarda, tatil bölgelerinde ve güneşin yoğun olduğu açık alanlarda facekini tercih edecek gibi gözüküyor.

Facekini türleri, çeşitli renk, desen ve modellerle sunuluyor. Kimi facekini modelleri sadece gözleri açıkta bırakırken, diğerleri tamamen yüzü kaplayarak tam koruma sağlıyor. Taşınabilir fan, koruyucu şapka ve şemsiyelerle birleştirilen facekini modelleri, hem sağlık hem de moda açısından ilgi çekici bir tercih haline geliyor.mobil casino siteleri malatya araç kiralama istanbul erotik shop restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com