Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
osmangazi belediyesi

Künye

 

İmtiyaz Sahibi / Grantee
Nisa Yazılım LTD. ŞTİ. Adına;

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
Öznur Yıldız
oznur@habereylul.com

CEO
Aziz Selim Kahya
aziz@habereylul.com

Haber Editörleri / News Editors
Sümeyye Sayiner
sumeyye@habereylul.com

Aziz Durgut
aziz@habereylul.com

Muhammet Kahya
muhammet@habereylul.com

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
İsmail YAVUZ
ismail@habereylul.com

Reklam / Advertise
Muhammet Kahya
bilgi@habereylul.com

Hukuk Danışmanı
Akın Özgüç
akin@habereylul.com

Abonesi Olduğumuz Haber Ajansları

İGFA

Yazılım Firması / System Management
Wordpress

Adres / Adress
Demirtaş Sakarya Mh. Osmangazi Cd. Osmangazi  / Bursa
MAİL: info@habereylul.com

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR
© Copyrigth 2024  habereylul.com tüm hakları saklıdır. Yazılı ve görsel olarak derlenmiş paylaşımların tamamı telif hakları dahilinde habereylul.com’a aittir. Yayınlanmış olan her türlü materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır. Yazı, ses, resim ve video gibi içeriklerin çoğaltılması veya başka bir yayın organı aracılığı ile dağıtılması suç unsuru sayılacaktır.

GİZLİLİK İLKELERİ
Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır.  habereylul.com  üzerinden yapacağınız kayıt ve yorum işlemlerinde kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

habereylul.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili  habereylul.com, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

PRIVACY POLICY
This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on  habereylul.com. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on  habereylul.com are opened on a new page.  habereylul.com  does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.

GÜNDEM

TÜMÜ
mobil casino siteleri malatya araç kiralama istanbul erotik shop restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com